Sari la conținut
FirmoscopFirmeHunedoara › CAMARAD PROTECT SRL

CAMARAD PROTECT SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Mun. Deva
CUI 36395017 · J20/849/2016
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CAMARAD PROTECT SRL
Cod fiscal (CIF) RO36395017
Nr. Reg. Comerțului J20/849/2016
Sediu social Bld. Decebal, bl. C, sc. C, et. 5, ap. 77, Mun. Deva, jud. HUNEDOARA
Telefon 0753900200

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

DUDUCĂ COLLIN CRISTIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 04.08.2016
CAEN8010 · Activități de protecție și gardă
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CAMARAD PROTECT SRL după CUI 36395017 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
349.524 lei
+21.0% vs 2024
Profit net 2025
39.961 lei
-12.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă11.4%
Față de sectorpeste 59% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 1.150 de firme din Activități de investigații și servicii private de protecție care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 8,2%.

Mărime față de sector5 angajați · peste 30% din sector

Mediana sectorului: 16 angajați, din 1.195 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital2.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 0 lei0 lei20162017: 0 lei0 lei20172021: 232.300 lei232K lei20212022: 299.100 lei299K lei20222023: 437.774 lei438K lei20232024: 287.856 lei288K lei20242025: 349.524 lei350K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 349.524 lei 39.961 lei 5
2024 287.856 lei 45.784 lei 5
2023 437.774 lei 156.836 lei 6
2022 299.100 lei 129.724 lei 4
2021 232.300 lei 98.218 lei 4
2017 0 lei -105 lei 0
2016 0 lei -160 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 84 zile+15 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 43 zile−60 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 11,43%−4,48 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 66,66%+12,56 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,5×−0,35 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier +0,82 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,4%−0,08 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 33,14%−12,52 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 33,34%−12,56 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 69.905 lei+12.334 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,9× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 15,55%−7,65 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 230 din 577 firme active cu bilanț depus (CAEN 8010)
Vechime relativămai veche decât 33% dintre cele 1.159 firme active din sector
SectorCAEN 8010 · Activități de protecție și gardă →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)1
Valoare totală (2024)247.500 lei

Cumpărători: Spitalul de Psihiatrie Zam

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CAMARAD PROTECT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CAMARAD PROTECT SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CAMARAD PROTECT SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CAMARAD PROTECT SRL, cu sediul în Mun. Deva, are codul unic de înregistrare (CUI) 36395017, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J20/849/2016. Firma a fost înființată la data de 4 august 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).

La ultima verificare, CAMARAD PROTECT SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 349.524 lei și un rezultat net de 39.961 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CAMARAD PROTECT SRL?

CAMARAD PROTECT SRL (CUI 36395017) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CAMARAD PROTECT SRL în sectorul său?

CAMARAD PROTECT SRL ocupă locul 230 din 577 firme active cu bilanț depus în CAEN 8010 (Activități de protecție și gardă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CAMARAD PROTECT SRL față de firmele din același domeniu?

CAMARAD PROTECT SRL este mai veche decât 33% dintre cele 1.159 firme active cu CAEN 8010.

Este CAMARAD PROTECT SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CAMARAD PROTECT SRL (CUI 36395017) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CAMARAD PROTECT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CAMARAD PROTECT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CAMARAD PROTECT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CAMARAD PROTECT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CAMARAD PROTECT SRL plătitoare de TVA?

Da, CAMARAD PROTECT SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CAMARAD PROTECT SRL?

În anul 2025, CAMARAD PROTECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 349.524 lei și un număr mediu de 5 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CAMARAD PROTECT SRL?

Firmoscop analizează CAMARAD PROTECT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Hunedoara

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Hunedoara

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.