Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › BONE ŞI MENAJERE SRL

BONE ŞI MENAJERE SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 36449931 · J2016011175402
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BONE ŞI MENAJERE SRL
CUI 36449931
Nr. Reg. Comerțului J2016011175402
Sediu social Şos. Mihai Bravu nr. 42-62, bl. P8, sc. 1, et. 4, ap. 19, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

DIACONU LAURA - IOANA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 23.08.2016
CAEN7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BONE ŞI MENAJERE SRL după CUI 36449931 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
215.140 lei
-24.0% vs 2024
Profit net 2025
40.939 lei
-43.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă19.0%
Față de sectorpeste 51% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 1.086 de firme din Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 17,0%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 35% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.245 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 48.650 lei49K lei20162017: 160.595 lei161K lei20172018: 268.971 lei269K lei20182019: 293.530 lei294K lei20192020: 246.920 lei247K lei20202021: 183.968 lei184K lei20212022: 226.568 lei227K lei20222023: 299.318 lei299K lei20232024: 281.426 lei281K lei20242025: 215.140 lei215K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 215.140 lei 40.939 lei 1
2024 281.426 lei 71.914 lei 1
2023 299.318 lei 127.586 lei 1
2022 226.568 lei 90.347 lei 1
2021 183.968 lei 92.624 lei 1
2020 246.920 lei 56.290 lei 1
2019 293.530 lei 88.347 lei 2
2018 268.971 lei 82.457 lei 2
2017 160.595 lei 81.109 lei 1
2016 48.650 lei 28.287 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 135 zile−107 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 112 zile−131 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 19,03%−6,52 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 65,81%−6,31 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,52×+0,13 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,92×−0,67 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 98,95%−0,72 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 33,83%+6,04 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 34,19%+6,31 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 215.140 lei−66.286 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,78×+0,69 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 24,94%−11,18 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 868 din 2.247 firme active cu bilanț depus (CAEN 7810)
Vechime relativămai veche decât 62% dintre cele 4.785 firme active din sector
SectorCAEN 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BONE ŞI MENAJERE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BONE ŞI MENAJERE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru BONE ŞI MENAJERE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BONE ŞI MENAJERE SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36449931, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016011175402. Firma a fost înființată la data de 23 august 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810).

La ultima verificare, BONE ŞI MENAJERE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 215.140 lei și un rezultat net de 40.939 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BONE ŞI MENAJERE SRL?

BONE ŞI MENAJERE SRL (CUI 36449931) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă BONE ŞI MENAJERE SRL în sectorul său?

BONE ŞI MENAJERE SRL ocupă locul 868 din 2.247 firme active cu bilanț depus în CAEN 7810 (Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BONE ŞI MENAJERE SRL față de firmele din același domeniu?

BONE ŞI MENAJERE SRL este mai veche decât 62% dintre cele 4.785 firme active cu CAEN 7810.

Este BONE ŞI MENAJERE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare BONE ŞI MENAJERE SRL (CUI 36449931) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BONE ŞI MENAJERE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BONE ŞI MENAJERE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BONE ŞI MENAJERE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BONE ŞI MENAJERE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BONE ŞI MENAJERE SRL plătitoare de TVA?

Nu, BONE ŞI MENAJERE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BONE ŞI MENAJERE SRL?

În anul 2025, BONE ŞI MENAJERE SRL a raportat o cifră de afaceri de 215.140 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BONE ŞI MENAJERE SRL?

Firmoscop analizează BONE ŞI MENAJERE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.