Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › ACCESSOIRES DU LUC SRL

ACCESSOIRES DU LUC SRL

Înființată în 2016 · 9 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 36809119 · J40/15965/2016
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ACCESSOIRES DU LUC SRL
CUI 36809119
Nr. Reg. Comerțului J40/15965/2016
Sediu social Str. Văliug nr. 32, et. 2, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 13986

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 06.12.2016
CAEN7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ACCESSOIRES DU LUC SRL după CUI 36809119 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
95.651 lei
+352.0% vs 2024
Profit net 2025
29.573 lei
+547.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă30.9%
Față de sectorpeste 47% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 12.022 de firme din Activități de consultanță în afaceri și management care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 33,5%.

Mărime față de sector0 angajați · peste 8% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 11.249 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 3.167 lei3.167 lei20172018: 14.918 lei15K lei20182019: 13.061 lei13K lei20192020: 180 lei180 lei20202021: 0 lei0 lei20212022: 3.960 lei3.960 lei20222023: 1.700 lei1.700 lei20232024: 21.177 lei21K lei20242025: 95.651 lei96K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 95.651 lei 29.573 lei 0
2024 21.177 lei 4.566 lei 0
2023 1.700 lei -196 lei 0
2022 3.960 lei 3.038 lei 0
2021 0 lei -682 lei 0
2020 180 lei -853 lei 0
2019 13.061 lei 7.666 lei 0
2018 14.918 lei 4.283 lei 0
2017 3.167 lei 508 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 5 zile−20 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 30,92%+9,36 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 4,64%−2,57 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 21,56×+7,69 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,05× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,07%+74,43 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 97,51%+74,65 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 98,42%+5,63 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 3,15×+2,09 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 8,18×+6,37 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 45 zile−157 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 66,23%+28,54 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 5.096 din 12.248 firme active cu bilanț depus (CAEN 7022)
Vechime relativămai veche decât 42% dintre cele 31.491 firme active din sector
SectorCAEN 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2016015965403 → J40/15965/2016
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/15965/2016 → J2016015965403

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ACCESSOIRES DU LUC SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ACCESSOIRES DU LUC SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ACCESSOIRES DU LUC SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ACCESSOIRES DU LUC SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36809119, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/15965/2016. Firma a fost înființată la data de 6 decembrie 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

La ultima verificare, ACCESSOIRES DU LUC SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 95.651 lei și un rezultat net de 29.573 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ACCESSOIRES DU LUC SRL?

ACCESSOIRES DU LUC SRL (CUI 36809119) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ACCESSOIRES DU LUC SRL în sectorul său?

ACCESSOIRES DU LUC SRL ocupă locul 5.096 din 12.248 firme active cu bilanț depus în CAEN 7022 (Activități de consultanță pentru afaceri și management), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ACCESSOIRES DU LUC SRL față de firmele din același domeniu?

ACCESSOIRES DU LUC SRL este mai veche decât 42% dintre cele 31.491 firme active cu CAEN 7022.

Este ACCESSOIRES DU LUC SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ACCESSOIRES DU LUC SRL (CUI 36809119) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ACCESSOIRES DU LUC SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ACCESSOIRES DU LUC SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ACCESSOIRES DU LUC SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ACCESSOIRES DU LUC SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ACCESSOIRES DU LUC SRL plătitoare de TVA?

Nu, ACCESSOIRES DU LUC SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ACCESSOIRES DU LUC SRL?

În anul 2025, ACCESSOIRES DU LUC SRL a raportat o cifră de afaceri de 95.651 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ACCESSOIRES DU LUC SRL?

Firmoscop analizează ACCESSOIRES DU LUC SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Consultanță în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.