Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › NOVOREHAB SRL

NOVOREHAB SRL

Înființată în 2016 · 9 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 36873707 · J12/4477/2016
Fără probleme găsite Re-verificat · 6 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire NOVOREHAB SRL
CUI 36873707
Nr. Reg. Comerțului J12/4477/2016
Sediu social Str. Eugen Ionesco, et. P, ap. 6, Nr. 73 provizoriu, corp C7, Mun. Cluj-Napoca

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 6 septembrie 2026.

Reprezentanți

IRSAY LASZLO · administratorCIORTEA VIORELA MIHAELA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 27.12.2016
CAEN8622 · Activități de asistență medicală specializată
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 6 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 6 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 6 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 6 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 6 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 6 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută NOVOREHAB SRL după CUI 36873707 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
188.038 lei
+6.0% vs 2024
Profit net 2025
51.550 lei
+560.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă27.4%
Față de sectorpeste 36% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 12.413 de firme din Activități de asistență medicală specializată care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 40,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 31% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 11.804 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 11.077 lei11K lei20172018: 41.430 lei41K lei20182019: 81.789 lei82K lei20192020: 123.914 lei124K lei20202021: 155.857 lei156K lei20212022: 171.176 lei171K lei20222023: 205.764 lei206K lei20232024: 177.588 lei178K lei20242025: 188.038 lei188K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 188.038 lei 51.550 lei 1
2024 177.588 lei 7.810 lei 1
2023 205.764 lei 107.781 lei 1
2022 171.176 lei 77.747 lei 1
2021 155.857 lei 46.748 lei 1
2020 123.914 lei 65.823 lei 1
2019 81.789 lei 23.568 lei
2018 41.430 lei 24.535 lei
2017 11.077 lei 5.745 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 107 zile+91 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 114 zile+106 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 27,41%+23,01 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 51,52%+43,92 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,94×−11,22 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,06×+0,98 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,54%+91,24 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 48,25%+40,58 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 48,48%−43,92 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 188.038 lei+10.450 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,76× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 43,58%+36,11 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.909 din 13.078 firme active cu bilanț depus (CAEN 8622)
Vechime relativămai veche decât 69% dintre cele 16.354 firme active din sector
SectorCAEN 8622 · Activități de asistență medicală specializată →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3
Dintre care radiate (închise)3

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru NOVOREHAB SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți NOVOREHAB SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru NOVOREHAB SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

NOVOREHAB SRL, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 36873707, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/4477/2016. Firma a fost înființată la data de 27 decembrie 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

La ultima verificare, NOVOREHAB SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 188.038 lei și un rezultat net de 51.550 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 6 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are NOVOREHAB SRL?

NOVOREHAB SRL (CUI 36873707) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 6 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă NOVOREHAB SRL în sectorul său?

NOVOREHAB SRL ocupă locul 7.909 din 13.078 firme active cu bilanț depus în CAEN 8622 (Activități de asistență medicală specializată), după cifra de afaceri.

Cât de veche este NOVOREHAB SRL față de firmele din același domeniu?

NOVOREHAB SRL este mai veche decât 69% dintre cele 16.354 firme active cu CAEN 8622.

Este NOVOREHAB SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare NOVOREHAB SRL (CUI 36873707) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este NOVOREHAB SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, NOVOREHAB SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în NOVOREHAB SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NOVOREHAB SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este NOVOREHAB SRL plătitoare de TVA?

Nu, NOVOREHAB SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a NOVOREHAB SRL?

În anul 2025, NOVOREHAB SRL a raportat o cifră de afaceri de 188.038 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NOVOREHAB SRL?

Firmoscop analizează NOVOREHAB SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Sănătate în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 6 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.