Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › FLAVIA DELIGHTS SRL

FLAVIA DELIGHTS SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 37455230 · J12/1970/2017
Fără probleme găsite Re-verificat · 29 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FLAVIA DELIGHTS SRL
CUI 37455230
Nr. Reg. Comerțului J12/1970/2017
Sediu social Str. Observatorului nr. 17, bl. T1, ap. 18, Mun. Cluj-Napoca, 400500
Telefon 0754035054

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

POP SEPTIMIA CRISTINA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 26.04.2017
CAEN1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FLAVIA DELIGHTS SRL după CUI 37455230 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 90/100
Cifră de afaceri 2025
111.005 lei
+5.0% vs 2024
Profit net 2025
59.616 lei
+1503.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă53.7%
Față de sectorpeste 98% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 4.816 de firme din Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 1,6%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 17% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 5.350 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital5.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 4.640 lei4.640 lei20182019: 58.219 lei58K lei20192020: 82.257 lei82K lei20202022: 81.854 lei82K lei20222023: 106.706 lei107K lei20232024: 106.101 lei106K lei20242025: 111.005 lei111K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 111.005 lei 59.616 lei 1
2024 106.101 lei 3.718 lei 1
2023 106.706 lei 6.323 lei 1
2022 81.854 lei 2.834 lei 1
2020 82.257 lei 11.635 lei 2
2019 58.219 lei -22.561 lei 2
2018 4.640 lei -30.031 lei 1
2017 -198 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 214 zile−97 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 28 zile−8 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 53,71%+50,21 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 98,57%−185,67 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,01×+0,66 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 5,37× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 492,78% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 90,49%+78,82 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 18,36%+167,57 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 111.005 lei+4.904 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,68×−1,65 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,46× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 148 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 67,27%+62,93 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.925 din 7.461 firme active cu bilanț depus (CAEN 1071)
Vechime relativămai veche decât 61% dintre cele 14.765 firme active din sector
SectorCAEN 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FLAVIA DELIGHTS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FLAVIA DELIGHTS SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru FLAVIA DELIGHTS SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FLAVIA DELIGHTS SRL, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 37455230, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/1970/2017. Firma a fost înființată la data de 26 aprilie 2017 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

La ultima verificare, FLAVIA DELIGHTS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 111.005 lei și un rezultat net de 59.616 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FLAVIA DELIGHTS SRL?

FLAVIA DELIGHTS SRL (CUI 37455230) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 29 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă FLAVIA DELIGHTS SRL în sectorul său?

FLAVIA DELIGHTS SRL ocupă locul 4.925 din 7.461 firme active cu bilanț depus în CAEN 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FLAVIA DELIGHTS SRL față de firmele din același domeniu?

FLAVIA DELIGHTS SRL este mai veche decât 61% dintre cele 14.765 firme active cu CAEN 1071.

Este FLAVIA DELIGHTS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare FLAVIA DELIGHTS SRL (CUI 37455230) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este FLAVIA DELIGHTS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, FLAVIA DELIGHTS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în FLAVIA DELIGHTS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FLAVIA DELIGHTS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FLAVIA DELIGHTS SRL plătitoare de TVA?

Nu, FLAVIA DELIGHTS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FLAVIA DELIGHTS SRL?

În anul 2025, FLAVIA DELIGHTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 111.005 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FLAVIA DELIGHTS SRL?

Firmoscop analizează FLAVIA DELIGHTS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Producție alimentară în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.