LIKE WEB SRL
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.
sau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026.
Reprezentanți
NEGRU ALEXANDRU-CIPRIAN · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 19 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 19 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 19 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 19 octombrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută LIKE WEB SRL după CUI 37533215 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 20.475 de firme din Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 62,4%.
Mediana sectorului: 1 angajat, din 20.914 firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.
Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1.814.632 lei | 474.242 lei | 5 |
| 2024 | 1.150.110 lei | 207.017 lei | 3 |
| 2023 | 763.760 lei | 342.545 lei | 4 |
| 2022 | 548.674 lei | 215.853 lei | 3 |
| 2021 | 423.210 lei | 156.278 lei | 3 |
| 2020 | 391.120 lei | 257.165 lei | 4 |
| 2019 | 148.616 lei | 129.596 lei | 2 |
| 2018 | 29.417 lei | -100.887 lei | 2 |
| 2017 | 0 lei | -12.794 lei | — |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 1.531 din 16.333 de firme active cu bilanț depus (CAEN 6210) |
| Vechime relativă | mai veche decât 86% dintre cele 29.114 firme active din sector |
| Sector | CAEN 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) → |
Contracte publice
Cumpărători: SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE, COMPANIA DE APA "ARIES" S.A.
Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.
SEAP — contracte atribuite · 2025–2026.
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru LIKE WEB SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți LIKE WEB SRL? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Verifică altă firmă
Despre firmă
LIKE WEB SRL, cu sediul în Municipiul Bacău, are codul unic de înregistrare (CUI) 37533215, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2017000724041. Firma a fost înființată la data de 9 mai 2017 și are ca obiect principal de activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
La ultima verificare, LIKE WEB SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.814.632 lei și un rezultat net de 474.242 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are LIKE WEB SRL?
LIKE WEB SRL (CUI 37533215) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 19 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Ce loc ocupă LIKE WEB SRL în sectorul său?
LIKE WEB SRL ocupă locul 1.531 din 16.333 de firme active cu bilanț depus în CAEN 6210 (Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)), după cifra de afaceri.
Cât de veche este LIKE WEB SRL față de firmele din același domeniu?
LIKE WEB SRL este mai veche decât 86% dintre cele 29.114 firme active cu CAEN 6210.
Este LIKE WEB SRL o firmă activă?
Da, la ultima verificare LIKE WEB SRL (CUI 37533215) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este LIKE WEB SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare, LIKE WEB SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în LIKE WEB SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LIKE WEB SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este LIKE WEB SRL plătitoare de TVA?
Da, LIKE WEB SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a LIKE WEB SRL?
În anul 2025, LIKE WEB SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.814.632 lei și un număr mediu de 5 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LIKE WEB SRL?
Firmoscop analizează LIKE WEB SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Bacău
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- BUSINESS SOFTWARE SOLUTIONS SRL · Sat Luncani, Comuna Mărgineni · CA 26.210.566 lei
- SOLAR MAZE S.R.L. · Municipiul Bacău · CA 3.922.227 lei
- TERA SOFT SRL · Municipiul Bacău · CA 1.898.946 lei
- FIRSTPLAYER S.R.L. · Sat Măgura, Comuna Măgura · CA 1.726.000 lei
- CNC SYSTEM SRL · Municipiul Bacău · CA 1.504.198 lei
- ACTIV MANAGEMENT SRL · Municipiul Bacău · CA 1.502.204 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 19 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.