FirmoscopFirme › DEKA MV CAMP SRL

DEKA MV CAMP SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu
CUI 37679319 · J12/3189/2017
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 iulie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Monitorizează
Fără probleme găsite

Nu am găsit probleme în registrele publice: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără insolvență. Pentru contracte pe sume mari, cere raportul complet.

Verdictul e prima verificare. Raportul complet arată plafonul de credit recomandat, bilanțurile pe 12 ani și dosarele din instanță, cu sursa fiecăruia. Gratuit, cu un email.

Plafon de credit, bilanțuri pe 12 ani, dosare din instanță. Fără card.

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Cum calculăm verdictul →

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 63 din 251 firme active cu bilanț depus (CAEN 5530)
Vechime relativămai veche decât 42% dintre cele 1.337 firme active din sector
SectorCAEN 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere →

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DEKA MV CAMP SRL
CUI 37679319
Nr. Reg. Comerțului J12/3189/2017
Sediu social Str. Izvor nr. 26, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, jud. CLUJ, 407405

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 iulie 2026.

Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
131.269 lei
+148.0% vs 2024
Profit net 2025
43.607 lei
+334.8% vs 2024

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Despre firmă

DEKA MV CAMP SRL, cu sediul în Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, are codul unic de înregistrare (CUI) 37679319, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/3189/2017. Firma a fost înființată la data de 30 mai 2017 și are ca obiect principal de activitate Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN 5530).

La ultima verificare, DEKA MV CAMP SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 131.269 lei și un rezultat net de 43.607 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 30.05.2017
CAEN5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton
Website

Bonitate financiară

Cât e de solidăSolidă (100/100)
Marjă netă33.2%
Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Reprezentanți

SZOTYORI ANNITA ELISABETA · administratorSZOTYORI ALBERT MIKLOS · administrator

Vezi în ce alte firme apar acești reprezentanți și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 131.269 lei 43.607 lei 1
Încă 5 ani de bilanț (2020–2024)

Vezi evoluția completă a cifrei de afaceri, profitului și numărului de angajați — gratuit, cu un cont.

Vezi bilanțul complet

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Contracte publice

Nu am găsit contracte publice atribuite acestei firme în SEAP.

Grup de firme

Firme conectate (prin administratori comuni)1

Gajuri și garanții (RNPM)

Firmoscop nu are încă datele din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM) — acolo se înregistrează bunurile și facturile pe care o firmă le-a pus garanție la un credit. Dacă sunt deja gajate, banca se poate îndrepta asupra lor înaintea ta. Verifică gratuit, direct la sursă: caută DEKA MV CAMP SRL după CUI 37679319.

Verifică gajurile la RNPM

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

Firme similare în Cluj

Vezi topul: Hoteluri & Cazare în Cluj →

Vezi raportul complet de risc pentru DEKA MV CAMP SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas și bilanțurile pe 12 ani — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DEKA MV CAMP SRL? Ia badge-ul „Verificat pe Firmoscop” pentru site-ul tău, sau pune-o sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Întrebări frecvente

Ce loc ocupă DEKA MV CAMP SRL în sectorul său?

DEKA MV CAMP SRL ocupă locul 63 din 251 firme active cu bilanț depus în CAEN 5530 (Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DEKA MV CAMP SRL față de firmele din același domeniu?

DEKA MV CAMP SRL este mai veche decât 42% dintre cele 1.337 firme active cu CAEN 5530.

Este DEKA MV CAMP SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare DEKA MV CAMP SRL (CUI 37679319) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DEKA MV CAMP SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DEKA MV CAMP SRL nu figura cu procedură de insolvență în Buletinul Procedurilor de Insolvență sau la portalul instanțelor.

Pot avea încredere în DEKA MV CAMP SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DEKA MV CAMP SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DEKA MV CAMP SRL plătitoare de TVA?

Nu, DEKA MV CAMP SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DEKA MV CAMP SRL?

În anul 2025, DEKA MV CAMP SRL a raportat o cifră de afaceri de 131.269 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DEKA MV CAMP SRL?

Firmoscop analizează DEKA MV CAMP SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 iulie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.

Ce ți-ar fi de folos

Îți lipsește o informație, ceva nu se înțelege, ceva nu merge? Scrie-ne. Citim fiecare mesaj.