Sari la conținut
FirmoscopFirmeBihor › HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.

HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Mun. Oradea
CUI 38006205 · J2017002194055
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO38006205
Nr. Reg. Comerțului J2017002194055
Sediu social Aleea Zidarilor nr. 3, bl. Z1A, ap. 1, Mun. Oradea, jud. BIHOR, 410593
Telefon 0751251142

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

CATA SILVIU-MIHAI · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.07.2017
CAEN4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. după CUI 38006205 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
897.440 lei
+2.0% vs 2024
Profit net 2025
95.792 lei
+98.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă10.7%
Față de sectorpeste 61% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 862 de firme din Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 6,0%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 35% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 861 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 38.537 lei39K lei20172018: 86.231 lei86K lei20182019: 166.487 lei166K lei20192020: 608.262 lei608K lei20202021: 601.713 lei602K lei20212022: 1.527.714 lei1,5 mil. lei20222023: 895.334 lei895K lei20232024: 883.757 lei884K lei20242025: 897.440 lei897K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 897.440 lei 95.792 lei 1
2024 883.757 lei 48.284 lei 1
2023 895.334 lei 60.695 lei 1
2022 1.527.714 lei 166.009 lei 1
2021 601.713 lei 132.140 lei 1
2020 608.262 lei 78.726 lei 1
2019 166.487 lei 20.987 lei 1
2018 86.231 lei 16.509 lei 1
2017 38.537 lei 19.980 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 67 zile−19 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 90 zile+16 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 10,67%+5,21 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 63,1%−18 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,58×+0,35 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,71×−2,58 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,75%+0,24 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 36,81%+18 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 36,9%+18 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 897.440 lei+13.683 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,45× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 15,52%+6,32 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 409 din 1.477 firme active cu bilanț depus (CAEN 4613)
Vechime relativămai veche decât 31% dintre cele 2.698 firme active din sector
SectorCAEN 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L., cu sediul în Mun. Oradea, are codul unic de înregistrare (CUI) 38006205, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2017002194055. Firma a fost înființată la data de 20 iulie 2017 și are ca obiect principal de activitate Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613).

La ultima verificare, HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 897.440 lei și un rezultat net de 95.792 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.?

HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38006205) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. în sectorul său?

HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. ocupă locul 409 din 1.477 firme active cu bilanț depus în CAEN 4613 (Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții), după cifra de afaceri.

Cât de veche este HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. este mai veche decât 31% dintre cele 2.698 firme active cu CAEN 4613.

Este HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38006205) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.?

În anul 2025, HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 897.440 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.?

Firmoscop analizează HQ CAMA COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bihor

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Bihor

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.