Sari la conținut
FirmoscopFirmeSatu Mare › LEVICIUSZ S.R.L.

LEVICIUSZ S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Mun. Satu Mare
CUI 38679872 · J30/27/2018
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LEVICIUSZ S.R.L.
CUI 38679872
Nr. Reg. Comerțului J30/27/2018
Sediu social Str. Oituz nr. 11, bl. 24, ap. 37, Mun. Satu Mare, 440193

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

SILAGHI LEVENTE · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 11.01.2018
CAEN9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LEVICIUSZ S.R.L. după CUI 38679872 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
57.502 lei
+124.0% vs 2024
Profit net 2025
24.476 lei
+1020.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă42.6%
Față de sectorpeste 76% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 1.736 de firme din Activități de interpretare artistică (spectacole) care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 15,5%.

Datorii / capital0.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 27.212 lei27K lei20182019: 33.691 lei34K lei20192020: 13.407 lei13K lei20202021: 23.070 lei23K lei20212022: 43.903 lei44K lei20222023: 36.681 lei37K lei20232024: 25.679 lei26K lei20242025: 57.502 lei58K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 57.502 lei 24.476 lei
2024 25.679 lei 2.185 lei
2023 36.681 lei 16.454 lei
2022 43.903 lei 27.596 lei
2021 23.070 lei 9.232 lei
2020 13.407 lei 12.478 lei
2019 33.691 lei 20.138 lei
2018 27.212 lei 10.528 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2018–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 64 zile+62 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 34 zile−265 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 42,57%+34,06 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 28,64%+28,4 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,49×−408,75 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,4× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 97,72%+93,36 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 69,73%+65,39 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 71,36%−28,4 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,64×+1,13 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 101,94%+91,02 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 926 din 1.848 firme active cu bilanț depus (CAEN 9001)
Vechime relativămai veche decât 55% dintre cele 5.923 firme active din sector
SectorCAEN 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LEVICIUSZ S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LEVICIUSZ S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LEVICIUSZ S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LEVICIUSZ S.R.L., cu sediul în Mun. Satu Mare, are codul unic de înregistrare (CUI) 38679872, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J30/27/2018. Firma a fost înființată la data de 11 ianuarie 2018 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

La ultima verificare, LEVICIUSZ S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 57.502 lei și un rezultat net de 24.476 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LEVICIUSZ S.R.L.?

LEVICIUSZ S.R.L. (CUI 38679872) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LEVICIUSZ S.R.L. în sectorul său?

LEVICIUSZ S.R.L. ocupă locul 926 din 1.848 firme active cu bilanț depus în CAEN 9001 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LEVICIUSZ S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LEVICIUSZ S.R.L. este mai veche decât 55% dintre cele 5.923 firme active cu CAEN 9001.

Este LEVICIUSZ S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LEVICIUSZ S.R.L. (CUI 38679872) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LEVICIUSZ S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LEVICIUSZ S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LEVICIUSZ S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LEVICIUSZ S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LEVICIUSZ S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, LEVICIUSZ S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LEVICIUSZ S.R.L.?

În anul 2025, LEVICIUSZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 57.502 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LEVICIUSZ S.R.L.?

Firmoscop analizează LEVICIUSZ S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.