Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Sector 6 Mun. Bucureşti
CUI 38883219 · J40/2305/2018
Atenție sporită Re-verificat · 25 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 38883219
Nr. Reg. Comerțului J40/2305/2018
Sediu social Str. Nucşoara nr. 8, bl. 41, sc. 5, ap. 61, PARTER, CAMERA 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 60525

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

AVĂDANEI RAMONA - MIHAELA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 16.05.2023
CAEN8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. după CUI 38883219 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 63/100
Cifră de afaceri 2022
33.500 lei
-63.0% vs 2021
Profit net 2022
-293 lei
-100.6% vs 2021

Bonitate financiară

Marjă netă-0.9%
Mărime față de sector1 angajat · peste 29% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.558 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-63%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 295.323 lei295K lei20182019: 297.550 lei298K lei20192020: 300.406 lei300K lei20202021: 90.325 lei90K lei20212022: 33.500 lei34K lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 33.500 lei -293 lei 1
2021 90.325 lei 46.839 lei 4
2020 300.406 lei 190.333 lei 4
2019 297.550 lei 159.586 lei 4
2018 295.323 lei 143.250 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2018–2022). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 888 zile+653 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -0,87%−52,73 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 13,11%+3,39 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 7,63×−2,66 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,15× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -0,05%−8,72 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -0,05%−7,88 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 86,89%−3,39 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 33.500 lei+10.919 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,05×−0,1 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 0,13%−117,32 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.652 din 4.769 firme active cu bilanț depus (CAEN 8121)
Vechime relativămai veche decât 70% dintre cele 10.394 firme active din sector
SectorCAEN 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L., cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 38883219, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/2305/2018. Firma a fost înființată la data de 19 februarie 2018 și are ca obiect principal de activitate Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

La ultima verificare, HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 33.500 lei și un rezultat net de -293 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38883219) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. în sectorul său?

HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. ocupă locul 3.652 din 4.769 firme active cu bilanț depus în CAEN 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este mai veche decât 70% dintre cele 10.394 firme active cu CAEN 8121.

Este HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Nu — HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38883219) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2022, HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 33.500 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop analizează HIDRO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.