Sari la conținut
FirmoscopFirmeHunedoara › CEMUSICLIVE S.R.L.

CEMUSICLIVE S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Mun. Deva
CUI 39218311 · J2018000503205
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CEMUSICLIVE S.R.L.
CUI 39218311
Nr. Reg. Comerțului J2018000503205
Sediu social Str. Minerului, bl. 30, sc. 2, ap. 22, Mun. Deva, jud. HUNEDOARA

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

COZMOI EMIL · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.04.2018
CAEN9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CEMUSICLIVE S.R.L. după CUI 39218311 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2025
21.000 lei
-41.0% vs 2024
Profit net 2025
14.402 lei
-32.3% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă68.6%
Mărime față de sector0 angajați · peste 7% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.526 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 21.691 lei22K lei20182019: 26.661 lei27K lei20192020: 0 lei0 lei20202021: 25.200 lei25K lei20212022: 21.000 lei21K lei20222023: 33.890 lei34K lei20232024: 35.400 lei35K lei20242025: 21.000 lei21K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 21.000 lei 14.402 lei 0
2024 35.400 lei 21.259 lei 1
2023 33.890 lei 18.303 lei 0
2022 21.000 lei 18.707 lei 1
2021 25.200 lei -1.503 lei 1
2020 0 lei -25.556 lei 1
2019 26.661 lei -12.476 lei 1
2018 21.691 lei 15.839 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2018–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 55 zile+30 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 61 zile+40 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 68,58%+8,53 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 6,01%−0,45 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 16,64×+1,15 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,06× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 29,29%−31,85 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 27,53%−29,66 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 93,99%+0,45 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,4×−0,55 cifra de afaceri ÷ active totale
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 416,22%+174,78 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.229 din 1.509 firme active cu bilanț depus (CAEN 9020)
Vechime relativămai veche decât 75% dintre cele 3.618 firme active din sector
SectorCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CEMUSICLIVE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CEMUSICLIVE S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CEMUSICLIVE S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CEMUSICLIVE S.R.L., cu sediul în Mun. Deva, are codul unic de înregistrare (CUI) 39218311, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2018000503205. Firma a fost înființată la data de 20 aprilie 2018 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020).

La ultima verificare, CEMUSICLIVE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21.000 lei și un rezultat net de 14.402 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CEMUSICLIVE S.R.L.?

CEMUSICLIVE S.R.L. (CUI 39218311) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CEMUSICLIVE S.R.L. în sectorul său?

CEMUSICLIVE S.R.L. ocupă locul 1.229 din 1.509 firme active cu bilanț depus în CAEN 9020 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CEMUSICLIVE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CEMUSICLIVE S.R.L. este mai veche decât 75% dintre cele 3.618 firme active cu CAEN 9020.

Este CEMUSICLIVE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare CEMUSICLIVE S.R.L. (CUI 39218311) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CEMUSICLIVE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CEMUSICLIVE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CEMUSICLIVE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CEMUSICLIVE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CEMUSICLIVE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CEMUSICLIVE S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CEMUSICLIVE S.R.L.?

În anul 2025, CEMUSICLIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.000 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CEMUSICLIVE S.R.L.?

Firmoscop analizează CEMUSICLIVE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Hunedoara

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Hunedoara

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.