Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › AMABET STRUCTURES S.R.L.

AMABET STRUCTURES S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Sat Cicârlău Com. Cicârlău
CUI 39442490 · J24/48/2019
Fără probleme găsite Re-verificat · 6 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire AMABET STRUCTURES S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO39442490
Nr. Reg. Comerțului J24/48/2019
Sediu social Str. Căprioarei nr. 6, Sat Cicârlău Com. Cicârlău, jud. MARAMUREŞ, 437095
Telefon 0728883008

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 6 septembrie 2026.

Reprezentanți

NEGRUȘERI ELIZA MARGARETA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 08.01.2019
CAEN4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 6 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 6 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 6 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 6 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 6 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută AMABET STRUCTURES S.R.L. după CUI 39442490 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2025
22.353 lei
-99.0% vs 2024
Profit net 2025
-10.160 lei
-102.3% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-45.5%
Mărime față de sector0 angajați · peste 4% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 632 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 0 lei0 lei20212022: 0 lei0 lei20222023: 0 lei0 lei20232024: 1.746.105 lei1,7 mil. lei20242025: 22.353 lei22K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 22.353 lei -10.160 lei 0
2024 1.746.105 lei 447.886 lei 0
2023 0 lei -525 lei 0
2022 0 lei -171 lei 0
2021 0 lei 0 lei 0
2020 -20 lei 0
2019 -399 lei 0
2018 -3.626 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2018–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 4 zile−8 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 2 zile−89 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -45,45%−71,1 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 48,36%+40,08 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,07×−10 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,94×+0,85 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -3.805,24%−3.875,92 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -1.965,18%−2.030 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 51,64%−40,08 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 43,24×+40,71 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -21,53%−126,6 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 23.612 din 32.068 firme active cu bilanț depus (CAEN 4120)
Vechime relativămai veche decât 47% dintre cele 67.192 firme active din sector
SectorCAEN 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Cluj-Napoca → Sat Cicârlău Com. Cicârlău
  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 08.01.2019
  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J12/2392/2018 → J24/48/2019
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 08.01.2019 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Maramureş → Cluj
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău → Municipiul Cluj-Napoca
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J24/48/2019 → J12/2392/2018
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Cluj → Maramureş
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Cluj-Napoca → Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru AMABET STRUCTURES S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți AMABET STRUCTURES S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru AMABET STRUCTURES S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

AMABET STRUCTURES S.R.L., cu sediul în Sat Cicârlău Com. Cicârlău, are codul unic de înregistrare (CUI) 39442490, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J24/48/2019. Firma a fost înființată la data de 5 iunie 2018 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

La ultima verificare, AMABET STRUCTURES S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 22.353 lei și un rezultat net de -10.160 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 6 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are AMABET STRUCTURES S.R.L.?

AMABET STRUCTURES S.R.L. (CUI 39442490) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 6 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă AMABET STRUCTURES S.R.L. în sectorul său?

AMABET STRUCTURES S.R.L. ocupă locul 23.612 din 32.068 firme active cu bilanț depus în CAEN 4120 (Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este AMABET STRUCTURES S.R.L. față de firmele din același domeniu?

AMABET STRUCTURES S.R.L. este mai veche decât 47% dintre cele 67.192 firme active cu CAEN 4120.

Este AMABET STRUCTURES S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare AMABET STRUCTURES S.R.L. (CUI 39442490) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este AMABET STRUCTURES S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, AMABET STRUCTURES S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în AMABET STRUCTURES S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru AMABET STRUCTURES S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este AMABET STRUCTURES S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, AMABET STRUCTURES S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a AMABET STRUCTURES S.R.L.?

În anul 2025, AMABET STRUCTURES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.353 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu AMABET STRUCTURES S.R.L.?

Firmoscop analizează AMABET STRUCTURES S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 6 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.