Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › ARSOFT CLEAN S.R.L.

ARSOFT CLEAN S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Mun. Dej
CUI 39521187 · J12/2699/2018
Fără probleme găsite Re-verificat · 29 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ARSOFT CLEAN S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO39521187
Nr. Reg. Comerțului J12/2699/2018
Sediu social Str. Ion Andreescu nr. 8, Mun. Dej, jud. CLUJ, 405200
Telefon 0765263153

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

ARDELEANU MIHAI · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 21.06.2018
CAEN6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ARSOFT CLEAN S.R.L. după CUI 39521187 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 63/100
Cifră de afaceri 2025
28.646 lei
-83.0% vs 2024
Profit net 2025
-51.595 lei
-158.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-180.1%
Mărime față de sector1 angajat · peste 44% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 20.914 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital3.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 37.443 lei37K lei20182019: 192.000 lei192K lei20192020: 151.440 lei151K lei20202021: 124.489 lei124K lei20212022: 132.183 lei132K lei20222023: 170.671 lei171K lei20232024: 168.729 lei169K lei20242025: 28.646 lei29K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 28.646 lei -51.595 lei 1
2024 168.729 lei 88.859 lei 1
2023 170.671 lei 109.493 lei 1
2022 132.183 lei 72.189 lei 1
2021 124.489 lei 65.577 lei 1
2020 151.440 lei 98.316 lei 2
2019 192.000 lei 125.031 lei 1
2018 37.443 lei 24.506 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2018–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 1.408 zile+1.086 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 818 zile+571 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -180,11%−232,77 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 74,66%+12,1 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,34×−0,26 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,95×+1,28 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -137,57%−237,3 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -34,86%−72,2 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 25,34%−12,1 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 28.646 lei−140.083 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,19×−0,52 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 1,24×−6,09 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 295 zile+245 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -64,15%−179,65 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 9.614 din 11.762 firme active cu bilanț depus (CAEN 6201)
Vechime relativămai veche decât 65% dintre cele 19.725 firme active din sector
SectorCAEN 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)1
Valoare totală (2024)169.391 lei

Cumpărători: COMUNA APAHIDA

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume15
Dintre care în procedură de insolvență1
Dintre care radiate (închise)9

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ARSOFT CLEAN S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ARSOFT CLEAN S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ARSOFT CLEAN S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ARSOFT CLEAN S.R.L., cu sediul în Mun. Dej, are codul unic de înregistrare (CUI) 39521187, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/2699/2018. Firma a fost înființată la data de 21 iunie 2018 și are ca obiect principal de activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

La ultima verificare, ARSOFT CLEAN S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.646 lei și un rezultat net de -51.595 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ARSOFT CLEAN S.R.L.?

ARSOFT CLEAN S.R.L. (CUI 39521187) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 29 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ARSOFT CLEAN S.R.L. în sectorul său?

ARSOFT CLEAN S.R.L. ocupă locul 9.614 din 11.762 firme active cu bilanț depus în CAEN 6201 (Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ARSOFT CLEAN S.R.L. față de firmele din același domeniu?

ARSOFT CLEAN S.R.L. este mai veche decât 65% dintre cele 19.725 firme active cu CAEN 6201.

Este ARSOFT CLEAN S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare ARSOFT CLEAN S.R.L. (CUI 39521187) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ARSOFT CLEAN S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ARSOFT CLEAN S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ARSOFT CLEAN S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ARSOFT CLEAN S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ARSOFT CLEAN S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ARSOFT CLEAN S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ARSOFT CLEAN S.R.L.?

În anul 2025, ARSOFT CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.646 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ARSOFT CLEAN S.R.L.?

Firmoscop analizează ARSOFT CLEAN S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: IT & Software în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.