Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Maramureș › LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.

LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.

Înființată în 2018 · 7 ani vechime · Mun. Sighetu Marmaţiei
CUI 40203560 · J2018001951247
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 3 noiembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Deblochează gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO40203560
Nr. Reg. Comerțului J2018001951247
Sediu social DRAGOŞ VODĂ nr. 173/A, Municipiul Sighetu Marmaţiei, jud. Maramureş, 435500

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026.

Reprezentanți

MÎRZA ŞTEFAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN8559 · Alte forme de învățământ n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 3 noiembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 3 noiembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. după CUI 40203560 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
458.370 lei
+25,0% vs 2024
Profit net 2025
262.326 lei
+16,1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă57.2%
Față de sectorpeste 82% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 5.281 de firme din Alte forme de învățământ n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 20,9%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 85% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 5.516 firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.3×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 3.900 lei3.900 lei20192020: 76.605 lei77K lei20202021: 270.419 lei270K lei20212022: 309.379 lei309K lei20222023: 313.410 lei313K lei20232024: 365.767 lei366K lei20242025: 458.370 lei458K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 458.370 lei 262.326 lei 2
2024 365.767 lei 226.036 lei 1
2023 313.410 lei 213.900 lei 1
2022 309.379 lei 190.105 lei 1
2021 270.419 lei 203.567 lei 1
2020 76.605 lei 56.602 lei 1
2019 3.900 lei -5.585 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 81 de zile−44 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 201 zile−35 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 57,23%−4,57 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 23,62%−10,83 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 4,23×+1,33 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,31×−0,22 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 79,89%−14,7 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 61,02%−0,98 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 76,38%+10,83 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 229.185 lei−136.582 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,07×+0,07 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 4,04×+0,41 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 90 de zile−11 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 143,97%−26,88 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 967 din 9.320 de firme active cu bilanț depus (CAEN 8559)
Vechime relativămai veche decât 71% dintre cele 27.971 de firme active din sector
SectorCAEN 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L., cu sediul în Mun. Sighetu Marmaţiei, are codul unic de înregistrare (CUI) 40203560, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2018001951247. Firma a fost înființată la data de 23 noiembrie 2018 și are ca obiect principal de activitate Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

La ultima verificare, LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 458.370 lei și un rezultat net de 262.326 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.?

LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. (CUI 40203560) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 3 noiembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. în sectorul său?

LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. ocupă locul 967 din 9.320 de firme active cu bilanț depus în CAEN 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. este mai veche decât 71% dintre cele 27.971 de firme active cu CAEN 8559.

Este LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. (CUI 40203560) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.?

În anul 2025, LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 458.370 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L.?

Firmoscop analizează LIFESTYLE REVOLUTION S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Maramureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Educație în Maramureș →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 8559 din Maramureș, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Maramureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.