Sari la conținut
FirmoscopFirmeBihor › COARTMASSAGE S.R.L.

COARTMASSAGE S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Mun. Oradea
CUI 40389501 · J2019000059055
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire COARTMASSAGE S.R.L.
CUI 40389501
Nr. Reg. Comerțului J2019000059055
Sediu social Str. Ceyrat nr. 31A, bl. WR11, ap. CM3, PARTER, Mun. Oradea, jud. BIHOR, 410087
Telefon 0758521449

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

MUREȘAN COSTICĂ MARIAN · administratorTEREMI ERIK NORBERT · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 09.01.2019
CAEN8695 · Activități de fizioterapie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută COARTMASSAGE S.R.L. după CUI 40389501 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
341.588 lei
+14.0% vs 2024
Profit net 2025
210.963 lei
+98.0% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă61.8%
Față de sectorpeste 91% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 2.428 de firme din CAEN 8690 care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 13,8%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 33% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.580 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 2.866 lei2.866 lei20192020: 165.030 lei165K lei20202021: 230.873 lei231K lei20212022: 152.505 lei153K lei20222023: 37.880 lei38K lei20232024: 298.782 lei299K lei20242025: 341.588 lei342K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 341.588 lei 210.963 lei 1
2024 298.782 lei 106.564 lei 2
2023 37.880 lei -5.284 lei 1
2022 152.505 lei -544 lei 2
2021 230.873 lei 66.255 lei 4
2020 165.030 lei 51.014 lei 4
2019 2.866 lei -35.632 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 47 zile+34 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 154 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 61,76%+26,09 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 14,64%+8,73 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 6,83×−10,09 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,21×+0,12 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,89%+8,21 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 69,61%+12,26 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 69,69%+7,13 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 341.588 lei+192.197 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,13×−0,48 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 205,52%+153,89 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 139 din 723 firme active cu bilanț depus (CAEN 8695)
Vechime relativămai veche decât 81% dintre cele 1.108 firme active din sector
SectorCAEN 8695 · Activități de fizioterapie →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru COARTMASSAGE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți COARTMASSAGE S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru COARTMASSAGE S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

COARTMASSAGE S.R.L., cu sediul în Mun. Oradea, are codul unic de înregistrare (CUI) 40389501, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2019000059055. Firma a fost înființată la data de 9 ianuarie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități de fizioterapie (CAEN 8695).

La ultima verificare, COARTMASSAGE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 341.588 lei și un rezultat net de 210.963 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are COARTMASSAGE S.R.L.?

COARTMASSAGE S.R.L. (CUI 40389501) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă COARTMASSAGE S.R.L. în sectorul său?

COARTMASSAGE S.R.L. ocupă locul 139 din 723 firme active cu bilanț depus în CAEN 8695 (Activități de fizioterapie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este COARTMASSAGE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

COARTMASSAGE S.R.L. este mai veche decât 81% dintre cele 1.108 firme active cu CAEN 8695.

Este COARTMASSAGE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare COARTMASSAGE S.R.L. (CUI 40389501) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este COARTMASSAGE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, COARTMASSAGE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în COARTMASSAGE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru COARTMASSAGE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este COARTMASSAGE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, COARTMASSAGE S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a COARTMASSAGE S.R.L.?

În anul 2025, COARTMASSAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 341.588 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu COARTMASSAGE S.R.L.?

Firmoscop analizează COARTMASSAGE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bihor

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Sănătate în Bihor →

Mergi mai departe

Firme din Bihor

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.