Sari la conținut
FirmoscopFirmeBihor › RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.

RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Mun. Oradea
CUI 40397830 · J2019000081050
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO40397830
Nr. Reg. Comerțului J2019000081050
Sediu social Str. Fagurelui nr. 20/A, Mun. Oradea, jud. BIHOR, 410222
Telefon 0722515895

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

PENTIE AURELIA-CAMELIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 10.01.2019
CAEN5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. după CUI 40397830 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 90/100
Cifră de afaceri 2025
606.335 lei
+1.0% vs 2024
Profit net 2025
47.264 lei
+20.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă7.8%
Față de sectorpeste 59% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 357 de firme din Alte servicii de alimentație n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 5,2%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 55% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 367 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital3.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 17.500 lei18K lei20202021: 189.510 lei190K lei20212022: 322.640 lei323K lei20222023: 362.506 lei363K lei20232024: 598.387 lei598K lei20242025: 606.335 lei606K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 606.335 lei 47.264 lei 3
2024 598.387 lei 39.365 lei 3
2023 362.506 lei -109.944 lei 5
2022 322.640 lei 6.949 lei 5
2021 189.510 lei 248.481 lei 3
2020 17.500 lei -82.241 lei 2
2019 -13.810 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 203 zile−98 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 150 zile+37 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 7,8%+1,22 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 78,05%−47,64 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,28×+0,48 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 3,85× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 53,86% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 10,93%+0,89 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 20,28%+45,97 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 202.112 lei+2.650 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,4×−0,13 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 344,7×−1.086,85 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1 zi stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 10,03%+2,61 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 103 din 212 firme active cu bilanț depus (CAEN 5622)
Vechime relativămai veche decât 60% dintre cele 342 firme active din sector
SectorCAEN 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

RADU'S PUB DELIVERY S.R.L., cu sediul în Mun. Oradea, are codul unic de înregistrare (CUI) 40397830, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2019000081050. Firma a fost înființată la data de 10 ianuarie 2019 și are ca obiect principal de activitate Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN 5622).

La ultima verificare, RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 606.335 lei și un rezultat net de 47.264 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.?

RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. (CUI 40397830) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. în sectorul său?

RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. ocupă locul 103 din 212 firme active cu bilanț depus în CAEN 5622 (Alte servicii de alimentație n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. față de firmele din același domeniu?

RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. este mai veche decât 60% dintre cele 342 firme active cu CAEN 5622.

Este RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. (CUI 40397830) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru RADU'S PUB DELIVERY S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.?

În anul 2025, RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 606.335 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu RADU'S PUB DELIVERY S.R.L.?

Firmoscop analizează RADU'S PUB DELIVERY S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bihor

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Bihor →

Mergi mai departe

Firme din Bihor

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.