Sari la conținut
FirmoscopFirmeSuceava › ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.

ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Mun. Suceava
CUI 40408417 · J33/82/2019
Fără probleme găsite Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO40408417
Nr. Reg. Comerțului J33/82/2019
Sediu social Str. Viitorului nr. 1, bl. D1, sc. B, et. 4, ap. 18, Mun. Suceava, 720269
Telefon 0724357585

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

ȘTEFANACHE ROXANA-VALERIA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 11.01.2019
CAEN4941 · Transporturi rutiere de mărfuri
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. după CUI 40408417 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2025
0 lei
-100.0% vs 2024
Profit net 2025
-255.329 lei
-860.7% vs 2024

Bonitate financiară

Mărime față de sector4 angajați · peste 78% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 31.583 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital4.9×
Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Pierdere în ultimul an raportat. · Grad de îndatorare ridicat (datorii de peste 3× capitalurile). · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%). · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 146.361 lei146K lei20192020: 146.400 lei146K lei20202021: 1.436.636 lei1,4 mil. lei20212022: 1.496.735 lei1,5 mil. lei20222023: 1.500.915 lei1,5 mil. lei20232024: 2.732.756 lei2,7 mil. lei20242025: 0 lei0 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei -255.329 lei 4
2024 2.732.756 lei 33.566 lei 4
2023 1.500.915 lei 170.786 lei 4
2022 1.496.735 lei 84.374 lei 3
2021 1.436.636 lei 217.644 lei 4
2020 146.400 lei 10.005 lei 4
2019 146.361 lei 31.917 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 83,06%+9,86 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,2×−0,17 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 4,9×+2,17 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -87,09%−93,21 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -14,76%−16,4 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 16,95%−9,87 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 0 lei−683.189 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor −1,34 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -99,97%−103,11 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 42.493 din 45.287 firme active cu bilanț depus (CAEN 4941)
Vechime relativămai veche decât 46% dintre cele 74.231 firme active din sector
SectorCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ASM MASTER LOGISTIC S.R.L., cu sediul în Mun. Suceava, are codul unic de înregistrare (CUI) 40408417, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J33/82/2019. Firma a fost înființată la data de 11 ianuarie 2019 și are ca obiect principal de activitate Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

La ultima verificare, ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -255.329 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.?

ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. (CUI 40408417) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 25 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. în sectorul său?

ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. ocupă locul 42.493 din 45.287 firme active cu bilanț depus în CAEN 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. față de firmele din același domeniu?

ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. este mai veche decât 46% dintre cele 74.231 firme active cu CAEN 4941.

Este ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. (CUI 40408417) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ASM MASTER LOGISTIC S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.?

În anul 2025, ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 4 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ASM MASTER LOGISTIC S.R.L.?

Firmoscop analizează ASM MASTER LOGISTIC S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Suceava

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Transport & Logistică în Suceava →

Mergi mai departe

Firme din Suceava

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.