Sari la conținut
FirmoscopFirmeArad › GOLO LOOK S.R.L.

GOLO LOOK S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Sat Vinga Com. Vinga
CUI 40836693 · J2019000641029
Verifică înainte Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire GOLO LOOK S.R.L.
CUI 40836693
Nr. Reg. Comerțului J2019000641029
Sediu social Str. Stejarului nr. 8, Sat Vinga Com. Vinga, jud. ARAD, 317400

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

KALIKIN CLAUDIA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 25.03.2019
CAEN9621 · Activități de coafură și frizerie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută GOLO LOOK S.R.L. după CUI 40836693 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 45/100
Cifră de afaceri 2025
169.785 lei
-2.0% vs 2024
Profit net 2025
1.371 lei
-46.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.8%
Față de sectorpeste 40% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 7.522 de firme din Activități de coafură și frizerie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,8%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 68% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 57.230 lei57K lei20192020: 157.406 lei157K lei20202021: 109.949 lei110K lei20212023: 138.109 lei138K lei20232024: 173.656 lei174K lei20242025: 169.785 lei170K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 169.785 lei 1.371 lei 2
2024 173.656 lei 2.564 lei 3
2023 138.109 lei -2.078 lei 3
2021 109.949 lei 16.397 lei 3
2020 157.406 lei 37.173 lei 4
2019 57.230 lei -49.742 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 80 zile−2 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 8 zile+2 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,81%−0,67 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 121,14%−4,12 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,83× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 4,45%−3,77 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -21,14%+4,12 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 84.893 lei+27.008 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 5,51×−0,06 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 10,45×−9,2 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 35 zile+16 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 1,03%−0,72 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.063 din 6.704 firme active cu bilanț depus (CAEN 9621)
Vechime relativămai veche decât 63% dintre cele 20.729 firme active din sector
SectorCAEN 9621 · Activități de coafură și frizerie →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru GOLO LOOK S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți GOLO LOOK S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

GOLO LOOK S.R.L., cu sediul în Sat Vinga Com. Vinga, are codul unic de înregistrare (CUI) 40836693, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2019000641029. Firma a fost înființată la data de 25 martie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

La ultima verificare, GOLO LOOK S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 169.785 lei și un rezultat net de 1.371 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are GOLO LOOK S.R.L.?

GOLO LOOK S.R.L. (CUI 40836693) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă GOLO LOOK S.R.L. în sectorul său?

GOLO LOOK S.R.L. ocupă locul 2.063 din 6.704 firme active cu bilanț depus în CAEN 9621 (Activități de coafură și frizerie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este GOLO LOOK S.R.L. față de firmele din același domeniu?

GOLO LOOK S.R.L. este mai veche decât 63% dintre cele 20.729 firme active cu CAEN 9621.

Este GOLO LOOK S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare GOLO LOOK S.R.L. (CUI 40836693) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este GOLO LOOK S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, GOLO LOOK S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în GOLO LOOK S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru GOLO LOOK S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este GOLO LOOK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, GOLO LOOK S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a GOLO LOOK S.R.L.?

În anul 2025, GOLO LOOK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 169.785 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu GOLO LOOK S.R.L.?

Firmoscop analizează GOLO LOOK S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Arad

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Arad →

Mergi mai departe

Firme din Arad

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.