Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Galați › M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.

M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Sat Munteni Com. Munteni
CUI 40908269 · J2019000785174
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 26 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Dosarele din instanță, plafonul de credit și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Plus monitorizare: te anunțăm dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO40908269
Nr. Reg. Comerțului J2019000785174
Sediu social Ştefan cel Mare nr. 2, camera 1, Sat Munteni, Comuna Munteni, jud. Galaţi, 807200
Telefon 0785284665

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Reprezentanți

PARASCHIV ROXANA VERONICA · administratorPARASCHIV MIHAI OVIDIU · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN6421 · Activități ale holding-urilor
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 26 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. după CUI 40908269 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2025
0 lei
ultimul bilanț
Profit net 2025
-77.659 lei
-2601,1% vs 2024

Bonitate financiară

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Pierdere în ultimul an raportat. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 786.504 lei787K lei20192020: 4.591.894 lei4,6 mil. lei20202021: 10.544.302 lei11 mil. lei20212022: 23.766.457 lei24 mil. lei20222023: 47.912.892 lei48 mil. lei20232024: 0 lei0 lei20242025: 0 lei0 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei -77.659 lei —
2024 0 lei 3.105 lei —
2023 47.912.892 lei 30.888.194 lei —
2022 23.766.457 lei 4.508.838 lei 2
2021 10.544.302 lei 2.105.867 lei 2
2020 4.591.894 lei 1.383.177 lei 1
2019 786.504 lei 118.896 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 10,48% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 9,54×−553.086,13 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,12× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -0,39%−0,4 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -0,35%−0,36 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 89,52%−10,52 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -88,76%−97,06 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 288 din 504 firme active cu bilanț depus (CAEN 6421)
Vechime relativămai veche decât 82% dintre cele 1.835 de firme active din sector
SectorCAEN 6421 · Activități ale holding-urilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume11
Dintre care radiate (închise)5

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 29 septembrie 2026Schimbare obiect de activitate (CAEN): 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat → 6421 · Activități ale holding-urilor

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L., cu sediul în Sat Munteni Com. Munteni, are codul unic de înregistrare (CUI) 40908269, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2019000785174. Firma a fost înființată la data de 3 aprilie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități ale holding-urilor (CAEN 6421).

La ultima verificare, M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -77.659 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.?

M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 40908269) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 26 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. în sectorul său?

M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. ocupă locul 288 din 504 firme active cu bilanț depus în CAEN 6421 (Activități ale holding-urilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. față de firmele din același domeniu?

M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. este mai veche decât 82% dintre cele 1.835 de firme active cu CAEN 6421.

Este M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 40908269) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.?

În anul 2025, M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L.?

Firmoscop analizează M&R OUTSOURCING INTERNATIONAL S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Galaţi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 6421 din Galați, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Galați

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.