Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.

TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Sector 4 Mun. Bucureşti
CUI 41440424 · J40/9747/2019
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 41440424
Nr. Reg. Comerțului J40/9747/2019
Sediu social Str. Şoldanului nr. 6, bl. 111, sc. 1, et. 4, ap. 27, Sector 4 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 42045

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

ŞTEFAN ELENA - GABRIELA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 25.07.2019
CAEN4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. după CUI 41440424 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 99/100
Cifră de afaceri 2024
50.850 lei
-73.0% vs 2023
Profit net 2024
29.492 lei
-78.5% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă58.0%
Față de sectorpeste 93% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 7.412 de firme din Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 9,6%.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 41.088 lei41K lei20202021: 125.415 lei125K lei20212022: 190.485 lei190K lei20222023: 188.030 lei188K lei20232024: 50.850 lei51K lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 50.850 lei 29.492 lei
2023 188.030 lei 137.305 lei
2022 190.485 lei 178.935 lei
2021 125.415 lei 114.813 lei
2020 41.088 lei 38.689 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2020–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 222 zile+193 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 1.331 zile+1.070 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 58%−15,02 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 15,62%+5,68 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 6,4×−3,66 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,19×+0,08 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 17,65%−82,12 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 14,89%−74,97 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 84,38%−5,68 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,26×−0,97 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 21,2×−57,47 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 17 zile+12 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 223,06%−400,77 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 8.396 din 11.196 firme active cu bilanț depus (CAEN 4322)
Vechime relativămai veche decât 42% dintre cele 18.056 firme active din sector
SectorCAEN 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume5
Dintre care radiate (închise)4

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L., cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 41440424, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/9747/2019. Firma a fost înființată la data de 25 iulie 2019 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

La ultima verificare, TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 50.850 lei și un rezultat net de 29.492 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41440424) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. în sectorul său?

TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. ocupă locul 8.396 din 11.196 firme active cu bilanț depus în CAEN 4322 (Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. este mai veche decât 42% dintre cele 18.056 firme active cu CAEN 4322.

Este TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41440424) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2024, TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 50.850 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop analizează TINI TEAM CONSTRUCT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.