Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Iași › MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.

MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Mun. Iaşi
CUI 41738650 · J2019003159228
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 27 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO41738650
Nr. Reg. Comerțului J2019003159228
Sediu social Iancu Flondor nr. 67, CAMERA 1 - ETAJ, Municipiul Iaşi, 700540

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 27 octombrie 2026.

Reprezentanți

MELINTE CONSTANTIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 27 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 27 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 27 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. după CUI 41738650 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 67/100
Cifră de afaceri 2025
20.228.998 lei
+3515,0% vs 2024
Profit net 2025
457.622 lei
+89,1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă2.3%
Față de sectorpeste 30% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 28.633 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,9%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 55% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 33.058 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital18.3×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 0 lei0 lei20202021: 4.006.427 lei4,0 mil. lei20212022: 4.560.351 lei4,6 mil. lei20222023: 277.045 lei277K lei20232024: 559.532 lei560K lei20242025: 20.228.998 lei20 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 20.228.998 lei 457.622 lei 2
2024 559.532 lei 241.962 lei 3
2023 277.045 lei 219.966 lei 4
2022 4.560.351 lei 1.833.649 lei 5
2021 4.006.427 lei 855.121 lei 7
2020 0 lei 3.255 lei 2
2019 — -2.451 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 1.193 de zile−22.569 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 276 de zile−245 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 2,26%−40,98 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 103,96%+9,3 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,96×−0,1 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 18,31×+6,76 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 12,67%+5 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,72%+0,09 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 5,68%−2,51 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 10.114.499 lei+9.927.988 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,32×+0,31 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 0,88×+0,86 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 414 zile−19.720 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 2,87%+1,2 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 203 din 3.404 firme active cu bilanț depus (CAEN 6812)
Vechime relativămai veche decât 50% dintre cele 6.500 de firme active din sector
SectorCAEN 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume10
Dintre care radiate (închise)6

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L., cu sediul în Mun. Iaşi, are codul unic de înregistrare (CUI) 41738650, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2019003159228. Firma a fost înființată la data de 8 octombrie 2019 și are ca obiect principal de activitate Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 6812).

La ultima verificare, MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 20.228.998 lei și un rezultat net de 457.622 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 27 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.?

MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. (CUI 41738650) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 27 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. în sectorul său?

MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. ocupă locul 203 din 3.404 firme active cu bilanț depus în CAEN 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară), după cifra de afaceri.

Cât de veche este MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. este mai veche decât 50% dintre cele 6.500 de firme active cu CAEN 6812.

Este MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. (CUI 41738650) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.?

În anul 2025, MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.228.998 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.?

Firmoscop analizează MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Iaşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în Iași →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 6812 din Iași, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Iași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 27 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.