Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › LEVEL ONE AGENCY S.R.L.

LEVEL ONE AGENCY S.R.L.

Înființată în 2019 · 6 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 41959724 · J40/16289/2019
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneDatorii ANAF · 281K leiPlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LEVEL ONE AGENCY S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO41959724
Nr. Reg. Comerțului J40/16289/2019
Sediu social Str. MENDELEEV D. I. nr. 5, et. 1, CAMERA 3, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

VANDEWALLE THOMAS ANN D. · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 28.11.2019
CAEN9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Datorii la buget (ANAF)280.909 lei la 30 iunie 2026

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Restanțe la bugetul de stat Figurează cu 280.909 lei 30 iunie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LEVEL ONE AGENCY S.R.L. după CUI 41959724 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2023
10.635.658 lei
ultimul bilanț
Profit net 2023
1.843.314 lei
+308346.5% vs 2022

Bonitate financiară

Marjă netă17.3%
Față de sectorpeste 37% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.464 de firme din Activități de interpretare artistică (spectacole) care au depus bilanț pe 2023; mediana sectorului: 29,4%.

Mărime față de sector0 angajați · peste 8% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.464 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.

Datorii / capital1.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 487.231 lei487K lei20202023: 10.635.658 lei11 mil. lei2023
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 10.635.658 lei 1.843.314 lei 0
2022 -598 lei
2021 -10.077 lei
2020 487.231 lei -24.821 lei
2019 -417 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2019–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 90 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 150 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 17,33% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 59,29%−205,36 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,69×+1,31 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,46× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 101,98% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 41,52%+44,28 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 40,71%+205,36 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,4× cifra de afaceri ÷ active totale
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 25,21%+125,21 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1 din 1.848 firme active cu bilanț depus (CAEN 9001)
Vechime relativămai veche decât 35% dintre cele 5.925 firme active din sector
SectorCAEN 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LEVEL ONE AGENCY S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LEVEL ONE AGENCY S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LEVEL ONE AGENCY S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LEVEL ONE AGENCY S.R.L., cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 41959724, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/16289/2019. Firma a fost înființată la data de 28 noiembrie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

La ultima verificare, LEVEL ONE AGENCY S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. Are datorii la bugetul de stat de aproximativ 281K lei. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 10.635.658 lei și un rezultat net de 1.843.314 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LEVEL ONE AGENCY S.R.L.?

LEVEL ONE AGENCY S.R.L. (CUI 41959724) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LEVEL ONE AGENCY S.R.L. în sectorul său?

LEVEL ONE AGENCY S.R.L. ocupă locul 1 din 1.848 firme active cu bilanț depus în CAEN 9001 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LEVEL ONE AGENCY S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LEVEL ONE AGENCY S.R.L. este mai veche decât 35% dintre cele 5.925 firme active cu CAEN 9001.

Este LEVEL ONE AGENCY S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LEVEL ONE AGENCY S.R.L. (CUI 41959724) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LEVEL ONE AGENCY S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LEVEL ONE AGENCY S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Are LEVEL ONE AGENCY S.R.L. datorii la stat?

La ultima verificare, LEVEL ONE AGENCY S.R.L. figura cu restanțe de 280.909 lei la bugetul de stat, conform listei de datornici ANAF. Restanțele la buget sunt semnalul de risc de plată numărul unu.

Pot avea încredere în LEVEL ONE AGENCY S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LEVEL ONE AGENCY S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LEVEL ONE AGENCY S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LEVEL ONE AGENCY S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LEVEL ONE AGENCY S.R.L.?

În anul 2023, LEVEL ONE AGENCY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.635.658 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LEVEL ONE AGENCY S.R.L.?

Firmoscop analizează LEVEL ONE AGENCY S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.