Sari la conținut
FirmoscopFirmeIași › FMF STUDIOS S.R.L.

FMF STUDIOS S.R.L.

Înființată în 2020 · 5 ani vechime · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
CUI 43319837 · J2020002778226
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FMF STUDIOS S.R.L.
CUI 43319837
Nr. Reg. Comerțului J2020002778226
Sediu social Str. Dreptăţii nr. 20, bl. 10, et. 3, ap. 20, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, jud. IAŞI, 707085

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

FLOREA MIHAI CIPRIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 12.11.2020
CAEN7420 · Activități fotografice
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FMF STUDIOS S.R.L. după CUI 43319837 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
52.800 lei
+5.0% vs 2024
Profit net 2025
5.014 lei
+22.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă9.5%
Față de sectorpeste 42% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 2.081 de firme din Activități fotografice care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 14,5%.

Datorii / capital1.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 7.500 lei7.500 lei20202021: 50.435 lei50K lei20212022: 47.700 lei48K lei20222023: 57.500 lei58K lei20232024: 50.250 lei50K lei20242025: 52.800 lei53K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 52.800 lei 5.014 lei
2024 50.250 lei 4.105 lei
2023 57.500 lei 15.081 lei
2022 47.700 lei -7.462 lei
2021 50.435 lei -220 lei 1
2020 7.500 lei 233 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2020–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 170 zile+166 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 26 zile+15 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 9,5%+1,33 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 65,16%+58,69 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,53×−13,93 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,87×+1,8 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 38,18%−9,13 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 13,3%−30,95 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 34,84%−58,69 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,4×−4,02 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 10,49%−1,98 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.263 din 4.923 firme active cu bilanț depus (CAEN 7420)
Vechime relativămai veche decât 41% dintre cele 12.517 firme active din sector
SectorCAEN 7420 · Activități fotografice →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FMF STUDIOS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FMF STUDIOS S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru FMF STUDIOS S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FMF STUDIOS S.R.L., cu sediul în Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, are codul unic de înregistrare (CUI) 43319837, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2020002778226. Firma a fost înființată la data de 12 noiembrie 2020 și are ca obiect principal de activitate Activități fotografice (CAEN 7420).

La ultima verificare, FMF STUDIOS S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 52.800 lei și un rezultat net de 5.014 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FMF STUDIOS S.R.L.?

FMF STUDIOS S.R.L. (CUI 43319837) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă FMF STUDIOS S.R.L. în sectorul său?

FMF STUDIOS S.R.L. ocupă locul 2.263 din 4.923 firme active cu bilanț depus în CAEN 7420 (Activități fotografice), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FMF STUDIOS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

FMF STUDIOS S.R.L. este mai veche decât 41% dintre cele 12.517 firme active cu CAEN 7420.

Este FMF STUDIOS S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare FMF STUDIOS S.R.L. (CUI 43319837) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este FMF STUDIOS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, FMF STUDIOS S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în FMF STUDIOS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FMF STUDIOS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FMF STUDIOS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FMF STUDIOS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FMF STUDIOS S.R.L.?

În anul 2025, FMF STUDIOS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 52.800 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FMF STUDIOS S.R.L.?

Firmoscop analizează FMF STUDIOS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Iaşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Iași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.