Sari la conținut
FirmoscopFirmeArgeș › OUT LET ANYA S.R.L.

OUT LET ANYA S.R.L.

Înființată în 2021 · 4 ani vechime · Sat Argeşelu Com. Mărăcineni
CUI 45294348 · J2021002815038
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire OUT LET ANYA S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO45294348
Nr. Reg. Comerțului J2021002815038
Sediu Sat Argeşelu Com. Mărăcineni, Argeş
Telefon 0752888275

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

FLOREA FLOAREA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 02.12.2021
CAEN4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută OUT LET ANYA S.R.L. după CUI 45294348 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
4.272.876 lei
+88.0% vs 2024
Profit net 2025
8.146 lei
-99.3% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.2%
Față de sectorpeste 40% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.279 de firme din Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,7%.

Mărime față de sector24 angajați · peste 98% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.444 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital2.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 257.537 lei258K lei20212022: 3.511.696 lei3,5 mil. lei20222023: 2.239.647 lei2,2 mil. lei20232024: 2.276.633 lei2,3 mil. lei20242025: 4.272.876 lei4,3 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 4.272.876 lei 8.146 lei 24
2024 2.276.633 lei 1.212.369 lei 7
2023 2.239.647 lei 1.331.150 lei 1
2022 3.511.696 lei 2.669.037 lei 9
2021 257.537 lei 233.553 lei 5

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2021–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 115 zile+78 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 15 zile−140 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,19%−53,06 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 97,03%+81,25 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,03×−5,31 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,16×+1,97 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 1,31%−98,07 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,59%−83,11 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 45%−39,22 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 178.037 lei−147.196 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,08×+1,51 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 38,78×−71,5 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 9 zile+6 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 0,66%−129,45 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 39 din 2.862 firme active cu bilanț depus (CAEN 4779)
Vechime relativămai veche decât 27% dintre cele 7.812 firme active din sector
SectorCAEN 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume19
Dintre care radiate (închise)5

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru OUT LET ANYA S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți OUT LET ANYA S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru OUT LET ANYA S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

OUT LET ANYA S.R.L., cu sediul în Sat Argeşelu Com. Mărăcineni, are codul unic de înregistrare (CUI) 45294348, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2021002815038. Firma a fost înființată la data de 2 decembrie 2021 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN 4779).

La ultima verificare, OUT LET ANYA S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.272.876 lei și un rezultat net de 8.146 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are OUT LET ANYA S.R.L.?

OUT LET ANYA S.R.L. (CUI 45294348) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă OUT LET ANYA S.R.L. în sectorul său?

OUT LET ANYA S.R.L. ocupă locul 39 din 2.862 firme active cu bilanț depus în CAEN 4779 (Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este OUT LET ANYA S.R.L. față de firmele din același domeniu?

OUT LET ANYA S.R.L. este mai veche decât 27% dintre cele 7.812 firme active cu CAEN 4779.

Este OUT LET ANYA S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare OUT LET ANYA S.R.L. (CUI 45294348) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este OUT LET ANYA S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, OUT LET ANYA S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în OUT LET ANYA S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru OUT LET ANYA S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este OUT LET ANYA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, OUT LET ANYA S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a OUT LET ANYA S.R.L.?

În anul 2025, OUT LET ANYA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.272.876 lei și un număr mediu de 24 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu OUT LET ANYA S.R.L.?

Firmoscop analizează OUT LET ANYA S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Argeş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Comerț cu amănuntul în Argeș →

Mergi mai departe

Firme din Argeș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.