1337SABLE BLACK S.R.L.
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Dosarele din instanță, plafonul de credit și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Plus monitorizare: te anunțăm dacă verdictul se schimbă.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.
Reprezentanți
NEGREA CONSTANTIN-CRISTIAN · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 19 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 18 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 19 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 30 septembrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută 1337SABLE BLACK S.R.L. după CUI 45445254 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Mediana sectorului: 1 angajat, din 4.246 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.
Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 0 |
| 2024 | — | — | 0 |
| 2023 | — | -400 lei | 0 |
| 2022 | 66.481 lei | 63.754 lei | 0 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Poziția în sector
| Vechime relativă | mai veche decât 52% dintre cele 4.248 de firme active din sector |
| Sector | CAEN 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Istoric modificări (Registrul Comerțului)
- 6 august 2026Schimbare obiect de activitate (CAEN): 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației → 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru 1337SABLE BLACK S.R.L.
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți 1337SABLE BLACK S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Verifică altă firmă
Despre firmă
1337SABLE BLACK S.R.L., cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, are codul unic de înregistrare (CUI) 45445254, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2022000029180. Firma a fost înființată la data de 10 ianuarie 2022 și are ca obiect principal de activitate Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).
La ultima verificare, 1337SABLE BLACK S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are 1337SABLE BLACK S.R.L.?
1337SABLE BLACK S.R.L. (CUI 45445254) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 18 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Cât de veche este 1337SABLE BLACK S.R.L. față de firmele din același domeniu?
1337SABLE BLACK S.R.L. este mai veche decât 52% dintre cele 4.248 de firme active cu CAEN 6310.
Este 1337SABLE BLACK S.R.L. o firmă activă?
Da, la ultima verificare 1337SABLE BLACK S.R.L. (CUI 45445254) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este 1337SABLE BLACK S.R.L. în insolvență?
Nu — la ultima verificare, 1337SABLE BLACK S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în 1337SABLE BLACK S.R.L.?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru 1337SABLE BLACK S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este 1337SABLE BLACK S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu, 1337SABLE BLACK S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu 1337SABLE BLACK S.R.L.?
Firmoscop analizează 1337SABLE BLACK S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Gorj
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- BIZTECH CONSULTING S.R.L. · Municipiul Târgu Jiu · CA 479.845 lei
- GHICI TECH SRL · Municipiul Târgu Jiu · CA 428.511 lei
- GODOFCONTRACTING SRL · Sat Cărpinis, Comuna Crasna · CA 379.713 lei
- SYSDEVINFO SRL · Municipiul Târgu Jiu · CA 322.197 lei
- SAG DIGITAL TEAM SRL · Municipiul Târgu Jiu · CA 304.618 lei
- ITADRIANIT WEB S.R.L. · Municipiul Târgu Jiu · CA 227.774 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.