Sari la conținut
FirmoscopFirmeMaramureș › FNRO ONE S.R.L.

FNRO ONE S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Mun. Baia Mare
CUI 45636696 · J24/248/2022
Verifică înainte Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FNRO ONE S.R.L.
CUI 45636696
Nr. Reg. Comerțului J24/248/2022
Sediu social Str. Coltău nr. 7, Mun. Baia Mare, jud. MARAMUREŞ, 430391

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 14.02.2022
CAEN9630 · Activități de pompe funebre și similare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FNRO ONE S.R.L. după CUI 45636696 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 52/100
Cifră de afaceri 2025
325.995 lei
+42.0% vs 2024
Profit net 2025
-24.798 lei
-741.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-7.6%
Față de sectorpeste 22% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 962 de firme din Activități de pompe funebre și similare care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 6,2%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 75% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 980 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital12.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 299.289 lei299K lei20222023: 298.587 lei299K lei20232024: 229.350 lei229K lei20242025: 325.995 lei326K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 325.995 lei -24.798 lei 3
2024 229.350 lei 3.864 lei 3
2023 298.587 lei 49.499 lei 2
2022 299.289 lei 187.219 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 399 zile+135 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 404 zile+99 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -7,61%−9,29 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 92,57%+16,92 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,08×−0,24 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 12,46×+9,35 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -86,78%−94,02 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -6,45%−8,21 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 7,43%−16,92 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 108.665 lei+32.215 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,85×−0,2 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 31,13× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 12 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -5,7%−8,33 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 2.791 din 22.871 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 312 din 844 firme active cu bilanț depus (CAEN 9630)
Vechime relativămai veche decât 37% dintre cele 1.246 firme active din sector
SectorCAEN 9630 · Activități de pompe funebre și similare →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2022000248240 → J24/248/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J24/248/2022 → J2022000248240

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FNRO ONE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FNRO ONE S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FNRO ONE S.R.L., cu sediul în Mun. Baia Mare, are codul unic de înregistrare (CUI) 45636696, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J24/248/2022. Firma a fost înființată la data de 14 februarie 2022 și are ca obiect principal de activitate Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

La ultima verificare, FNRO ONE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 325.995 lei și un rezultat net de -24.798 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FNRO ONE S.R.L.?

FNRO ONE S.R.L. (CUI 45636696) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 31 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă FNRO ONE S.R.L. în sectorul său?

FNRO ONE S.R.L. ocupă locul 312 din 844 firme active cu bilanț depus în CAEN 9630 (Activități de pompe funebre și similare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FNRO ONE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

FNRO ONE S.R.L. este mai veche decât 37% dintre cele 1.246 firme active cu CAEN 9630.

Este FNRO ONE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare FNRO ONE S.R.L. (CUI 45636696) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este FNRO ONE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, FNRO ONE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în FNRO ONE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FNRO ONE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FNRO ONE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FNRO ONE S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FNRO ONE S.R.L.?

În anul 2025, FNRO ONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 325.995 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FNRO ONE S.R.L.?

Firmoscop analizează FNRO ONE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Maramureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Maramureș →

Mergi mai departe

Firme din Maramureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.