Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.

CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Sat Tamaşi Com. Corbeanca
CUI 45696604 · J23/1261/2022
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO45696604
Nr. Reg. Comerțului J23/1261/2022
Sediu social Str. Amsterdam nr. 17, Sat Tamaşi Com. Corbeanca, jud. ILFOV, 77068
Telefon 0742201348

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

BALAZS-FULOP CRISTIAN-TIBERIU · administratorBALAZS-FULOP RENATA-IMOLA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 23.02.2022
CAEN7420 · Activități fotografice
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. după CUI 45696604 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
473.149 lei
+5.0% vs 2024
Profit net 2025
152.271 lei
+107.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă32.2%
Față de sectorpeste 70% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 2.081 de firme din Activități fotografice care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 14,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 50% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.137 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 199.473 lei199K lei20222023: 429.803 lei430K lei20232024: 449.870 lei450K lei20242025: 473.149 lei473K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 473.149 lei 152.271 lei 1
2024 449.870 lei 73.399 lei 1
2023 429.803 lei 156.610 lei 1
2022 199.473 lei 140.859 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 79 zile−34 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 147 zile+89 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 32,18%+15,86 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 28,42%−6,84 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,52×+0,68 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,44×−0,2 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 66,02%+32,47 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 42,48%+23,94 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 64,34%+9,08 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 473.149 lei+23.279 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,32×+0,18 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 49,5%+28,02 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 171 din 4.922 firme active cu bilanț depus (CAEN 7420)
Vechime relativămai veche decât 35% dintre cele 12.513 firme active din sector
SectorCAEN 7420 · Activități fotografice →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L., cu sediul în Sat Tamaşi Com. Corbeanca, are codul unic de înregistrare (CUI) 45696604, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/1261/2022. Firma a fost înființată la data de 23 februarie 2022 și are ca obiect principal de activitate Activități fotografice (CAEN 7420).

La ultima verificare, CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 473.149 lei și un rezultat net de 152.271 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.?

CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. (CUI 45696604) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. în sectorul său?

CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. ocupă locul 171 din 4.922 firme active cu bilanț depus în CAEN 7420 (Activități fotografice), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. este mai veche decât 35% dintre cele 12.513 firme active cu CAEN 7420.

Este CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. (CUI 45696604) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.?

În anul 2025, CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 473.149 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L.?

Firmoscop analizează CREATE & POST MEDIA GROUP S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.