Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Argeș › TIAGI PRO MUZICA S.R.L.

TIAGI PRO MUZICA S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Mun. Piteşti
CUI 45726853 · J2022000532033
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 28 octombrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TIAGI PRO MUZICA S.R.L.
CUI 45726853
Nr. Reg. Comerțului J2022000532033
Sediu social ARGEDAVA nr. 2, bl. B2, sc. B, et. 2, ap. 11, Municipiul Piteşti, jud. Argeş, 110231

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Reprezentanți

TUDOR IONEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 28 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 28 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TIAGI PRO MUZICA S.R.L. după CUI 45726853 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2024
83.600 lei
ultimul bilanț
Profit net 2024
24.410 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă29.2%
Față de sectorpeste 60% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 1.704 firme din Activități de interpretare artistică (spectacole) care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 21,0%.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 83.600 lei 24.410 lei —

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · exercițiul 2024. Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 27 de zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 55 de zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 29,2% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 17,91% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 5,58× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,22× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 84,71% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 69,53% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 82,09% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,38× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 54,96% profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 966 din 1.727 de firme active cu bilanț depus (CAEN 9020)
Vechime relativămai veche decât 56% dintre cele 4.116 firme active din sector
SectorCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume156
Dintre care în procedură de insolvență5
Dintre care radiate (închise)132

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TIAGI PRO MUZICA S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TIAGI PRO MUZICA S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

TIAGI PRO MUZICA S.R.L., cu sediul în Mun. Piteşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 45726853, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2022000532033. Firma a fost înființată la data de 1 martie 2022 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020).

La ultima verificare, TIAGI PRO MUZICA S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 83.600 lei și un rezultat net de 24.410 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TIAGI PRO MUZICA S.R.L.?

TIAGI PRO MUZICA S.R.L. (CUI 45726853) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 28 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă TIAGI PRO MUZICA S.R.L. în sectorul său?

TIAGI PRO MUZICA S.R.L. ocupă locul 966 din 1.727 de firme active cu bilanț depus în CAEN 9020 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TIAGI PRO MUZICA S.R.L. față de firmele din același domeniu?

TIAGI PRO MUZICA S.R.L. este mai veche decât 56% dintre cele 4.116 firme active cu CAEN 9020.

Este TIAGI PRO MUZICA S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare TIAGI PRO MUZICA S.R.L. (CUI 45726853) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TIAGI PRO MUZICA S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TIAGI PRO MUZICA S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TIAGI PRO MUZICA S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TIAGI PRO MUZICA S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TIAGI PRO MUZICA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TIAGI PRO MUZICA S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TIAGI PRO MUZICA S.R.L.?

În anul 2024, TIAGI PRO MUZICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 83.600 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TIAGI PRO MUZICA S.R.L.?

Firmoscop analizează TIAGI PRO MUZICA S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Argeş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 9020 din Argeș, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Argeș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.