Sari la conținut
FirmoscopFirmeVâlcea › WIN MONTAJ S.R.L.

WIN MONTAJ S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti
CUI 46059588 · J38/442/2022
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire WIN MONTAJ S.R.L.
CUI 46059588
Nr. Reg. Comerțului J38/442/2022
Sediu social VLĂDEŞTI nr. 129, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, jud. VÂLCEA, 247740

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

FARCAŞANU VASILE-LUCIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 04.05.2022
CAEN3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută WIN MONTAJ S.R.L. după CUI 46059588 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
185.750 lei
+6.0% vs 2024
Profit net 2025
21.394 lei
+949.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă11.5%
Față de sectorpeste 75% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 755 de firme din Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,5%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 60% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 850 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2024: 174.495 lei174K lei20242025: 185.750 lei186K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 185.750 lei 21.394 lei 3
2024 174.495 lei 2.038 lei 3
2023 -3.932 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2023–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 41 zile−73 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 3 zile−11 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 11,52%+10,35 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 11,14%−13,13 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 8,97×+4,85 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,07× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 108,58% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 11,3%+10,39 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 10,41%+11,17 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 61.917 lei+3.752 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,98×+0,2 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 13,48%+12,27 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.049 din 2.496 firme active cu bilanț depus (CAEN 3109)
Vechime relativămai veche decât 18% dintre cele 5.116 firme active din sector
SectorCAEN 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru WIN MONTAJ S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți WIN MONTAJ S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru WIN MONTAJ S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

WIN MONTAJ S.R.L., cu sediul în Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 46059588, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J38/442/2022. Firma a fost înființată la data de 4 mai 2022 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

La ultima verificare, WIN MONTAJ S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 185.750 lei și un rezultat net de 21.394 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are WIN MONTAJ S.R.L.?

WIN MONTAJ S.R.L. (CUI 46059588) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă WIN MONTAJ S.R.L. în sectorul său?

WIN MONTAJ S.R.L. ocupă locul 1.049 din 2.496 firme active cu bilanț depus în CAEN 3109 (Fabricarea de mobilă n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este WIN MONTAJ S.R.L. față de firmele din același domeniu?

WIN MONTAJ S.R.L. este mai veche decât 18% dintre cele 5.116 firme active cu CAEN 3109.

Este WIN MONTAJ S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare WIN MONTAJ S.R.L. (CUI 46059588) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este WIN MONTAJ S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, WIN MONTAJ S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în WIN MONTAJ S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru WIN MONTAJ S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este WIN MONTAJ S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, WIN MONTAJ S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a WIN MONTAJ S.R.L.?

În anul 2025, WIN MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 185.750 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu WIN MONTAJ S.R.L.?

Firmoscop analizează WIN MONTAJ S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Vâlcea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Mobilă în Vâlcea →

Mergi mai departe

Firme din Vâlcea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.