Sari la conținut
FirmoscopFirmeGalați › KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.

KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Mun. Galaţi
CUI 46329550 · J2022001032174
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO46329550
Nr. Reg. Comerțului J2022001032174
Sediu social Bld. Siderurgiştilor nr. 30, bl. SD4B, sc. 1, et. 4, ap. 24, Mun. Galaţi

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

DUȚU CARMEN LIVIA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.06.2022
CAEN9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. după CUI 46329550 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 99/100
Cifră de afaceri 2025
393.816 lei
-46.0% vs 2024
Profit net 2025
157.808 lei
-64.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă40.1%
Față de sectorpeste 84% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 2.957 de firme din Alte activități recreative și distractive n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 8,1%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 40% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 3.504 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 13.043 lei13K lei20222023: 689.043 lei689K lei20232024: 731.969 lei732K lei20242025: 393.816 lei394K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 393.816 lei 157.808 lei 1
2024 731.969 lei 448.283 lei 1
2023 689.043 lei 565.003 lei 1
2022 13.043 lei 4.688 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 8 zile−15 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 58 zile+37 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 40,07%−21,17 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 1,73%−7,63 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 57,89×+47,21 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,02×−0,08 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 30,37%−67,91 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 29,9%−59,18 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 98,47%+7,83 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 393.816 lei−338.153 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,75×−0,7 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 71,58%−101,32 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 817 din 6.110 firme active cu bilanț depus (CAEN 9329)
Vechime relativămai veche decât 37% dintre cele 14.271 firme active din sector
SectorCAEN 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

KLGRAM CONTENT VISION S.R.L., cu sediul în Mun. Galaţi, are codul unic de înregistrare (CUI) 46329550, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2022001032174. Firma a fost înființată la data de 20 iunie 2022 și are ca obiect principal de activitate Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).

La ultima verificare, KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 393.816 lei și un rezultat net de 157.808 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.?

KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. (CUI 46329550) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. în sectorul său?

KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. ocupă locul 817 din 6.110 firme active cu bilanț depus în CAEN 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. față de firmele din același domeniu?

KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. este mai veche decât 37% dintre cele 14.271 firme active cu CAEN 9329.

Este KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. (CUI 46329550) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru KLGRAM CONTENT VISION S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.?

În anul 2025, KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.816 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu KLGRAM CONTENT VISION S.R.L.?

Firmoscop analizează KLGRAM CONTENT VISION S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Galaţi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Galați

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.