Sari la conținut
FirmoscopFirmeSălaj › LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.

LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 46586618 · J2024002133124
Fără probleme găsite Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO46586618
Nr. Reg. Comerțului J2024002133124
Sediu social Str. Dropiei, et. PARTER, ap. 1, nr.28B provizoriu, Mun. Cluj-Napoca, 400247
Telefon 0743388361

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

MURA CRISTIAN-PETRICĂ · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 29.04.2024
CAEN5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. după CUI 46586618 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
2.188.926 lei
+149.0% vs 2024
Profit net 2025
664.944 lei
+356.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă30.4%
Față de sectorpeste 80% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 1.098 de firme din CAEN 5229 care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 7,0%.

Mărime față de sector0 angajați · peste 3% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.127 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.6×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 0 lei0 lei20222023: 0 lei0 lei20232024: 879.247 lei879K lei20242025: 2.188.926 lei2,2 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 2.188.926 lei 664.944 lei 0
2024 879.247 lei 145.759 lei 0
2023 0 lei -4.825 lei 0
2022 0 lei -220 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 183 zile−63 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 151 zile+108 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 30,38%+13,8 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 62,24%−18,52 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,61×+0,37 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,65×−2,55 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,96%−3,48 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 37,74%+17,84 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 37,76%+18,52 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,24× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 231,53× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 2 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 55,29%+30,7 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 325 din 749 firme active cu bilanț depus (CAEN 5231)
Vechime relativămai veche decât 36% dintre cele 1.116 firme active din sector
SectorCAEN 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Crişeni, Comuna Crişeni → Mun. Cluj-Napoca
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 29.04.2024
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J31/618/2022 → J2024002133124
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 29.04.2024 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Cluj → Sălaj
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Cluj-Napoca → Sat Crişeni, Comuna Crişeni
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2024002133124 → J31/618/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Sălaj → Cluj
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Crişeni, Comuna Crişeni → Municipiul Cluj-Napoca
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 29.04.2024
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J31/618/2022 → J2024002133124

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L., cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 46586618, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2024002133124. Firma a fost înființată la data de 3 august 2022 și are ca obiect principal de activitate Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN 5231).

La ultima verificare, LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.188.926 lei și un rezultat net de 664.944 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.?

LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. (CUI 46586618) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 24 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. în sectorul său?

LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. ocupă locul 325 din 749 firme active cu bilanț depus în CAEN 5231 (Activități de intermediere pentru transportul de marfă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. este mai veche decât 36% dintre cele 1.116 firme active cu CAEN 5231.

Este LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. (CUI 46586618) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.?

În anul 2025, LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.188.926 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L.?

Firmoscop analizează LOGISTIC EVENT PRODUCTION S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sălaj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Sălaj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.