Sari la conținut
FirmoscopFirmeBotoșani › BOOST LEVER S.R.L.

BOOST LEVER S.R.L.

Înființată în 2022 · 3 ani vechime · Mun. Botoşani
CUI 46809221 · J07/703/2022
Fără probleme găsite Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BOOST LEVER S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO46809221
Nr. Reg. Comerțului J07/703/2022
Sediu social Str. Împărat Traian nr. 86, bl. X22, sc. A, ap. 1, Mun. Botoşani, 710289

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 09.09.2022
CAEN4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BOOST LEVER S.R.L. după CUI 46809221 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 99/100
Cifră de afaceri 2025
159.813 lei
-83.0% vs 2024
Profit net 2025
98.203 lei
-88.3% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă61.4%
Față de sectorpeste 96% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 11.761 de firme din Repararea și întreținerea autovehiculelor care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,0%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 27% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 12.374 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 273.456 lei273K lei20222023: 628.596 lei629K lei20232024: 924.447 lei924K lei20242025: 159.813 lei160K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 159.813 lei 98.203 lei 1
2024 924.447 lei 842.109 lei 1
2023 628.596 lei 578.991 lei 1
2022 273.456 lei 261.295 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 34 zile+27 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 5 zile−284 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 61,45%−29,64 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 13,1%+11,13 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 7,64×−43,06 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,15×+0,13 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,66%−0,3 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 86,61%−11,38 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 86,9%−11,13 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 159.813 lei−764.634 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,41×+0,33 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 163,68%−1.376,78 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.610 din 9.426 firme active cu bilanț depus (CAEN 4520)
Vechime relativămai veche decât 12% dintre cele 22.223 firme active din sector
SectorCAEN 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J7/703/2022 → J07/703/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J07/703/2022 → J7/703/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J7/703/2022 → J07/703/2022

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BOOST LEVER S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BOOST LEVER S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru BOOST LEVER S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BOOST LEVER S.R.L., cu sediul în Mun. Botoşani, are codul unic de înregistrare (CUI) 46809221, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J07/703/2022. Firma a fost înființată la data de 9 septembrie 2022 și are ca obiect principal de activitate Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

La ultima verificare, BOOST LEVER S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 159.813 lei și un rezultat net de 98.203 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BOOST LEVER S.R.L.?

BOOST LEVER S.R.L. (CUI 46809221) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 25 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă BOOST LEVER S.R.L. în sectorul său?

BOOST LEVER S.R.L. ocupă locul 3.610 din 9.426 firme active cu bilanț depus în CAEN 4520 (Întreținerea și repararea autovehiculelor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BOOST LEVER S.R.L. față de firmele din același domeniu?

BOOST LEVER S.R.L. este mai veche decât 12% dintre cele 22.223 firme active cu CAEN 4520.

Este BOOST LEVER S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare BOOST LEVER S.R.L. (CUI 46809221) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BOOST LEVER S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BOOST LEVER S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BOOST LEVER S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BOOST LEVER S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BOOST LEVER S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, BOOST LEVER S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BOOST LEVER S.R.L.?

În anul 2025, BOOST LEVER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 159.813 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BOOST LEVER S.R.L.?

Firmoscop analizează BOOST LEVER S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Botoşani

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Auto & Service în Botoșani →

Mergi mai departe

Firme din Botoșani

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.