Sari la conținut
FirmoscopFirmeDâmbovița › EMBASSY NETWORK S.R.L.

EMBASSY NETWORK S.R.L.

Înființată în 2023 · 3 ani vechime · Mun. Târgovişte
CUI 47668287 · J2023000220151
Verifică înainte Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire EMBASSY NETWORK S.R.L.
CUI 47668287
Nr. Reg. Comerțului J2023000220151
Sediu social Str. Crăiţelor nr. 1B, bl. G8, sc. C, et. 10, ap. 42, Mun. Târgovişte, jud. DÂMBOVIŢA, 130136
Telefon 0770458136

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

BACIU VALENTIN · administratorENE COSMIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.02.2023
CAEN7311 · Activități ale agențiilor de publicitate
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută EMBASSY NETWORK S.R.L. după CUI 47668287 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 54/100
Cifră de afaceri 2024
44.431 lei
+143.0% vs 2023
Profit net 2024
11.893 lei
+184.8% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă26.8%
Mărime față de sector0 angajați · peste 4% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 9.535 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 18.295 lei18K lei20232024: 44.431 lei44K lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 44.431 lei 11.893 lei 0
2023 18.295 lei -14.019 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2023–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 248 zile−218 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 56 zile−81 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 26,77%+103,4 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 106,83%−138,24 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,94×+0,53 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 42,16%+189,33 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -6,83%+138,24 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,58×−0,34 cifra de afaceri ÷ active totale
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 52,31%+95,31 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 11.462 din 15.356 firme active cu bilanț depus (CAEN 7311)
Vechime relativămai veche decât 32% dintre cele 25.819 firme active din sector
SectorCAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume12
Dintre care radiate (închise)8

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru EMBASSY NETWORK S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți EMBASSY NETWORK S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

EMBASSY NETWORK S.R.L., cu sediul în Mun. Târgovişte, are codul unic de înregistrare (CUI) 47668287, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2023000220151. Firma a fost înființată la data de 20 februarie 2023 și are ca obiect principal de activitate Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

La ultima verificare, EMBASSY NETWORK S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 44.431 lei și un rezultat net de 11.893 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are EMBASSY NETWORK S.R.L.?

EMBASSY NETWORK S.R.L. (CUI 47668287) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 31 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă EMBASSY NETWORK S.R.L. în sectorul său?

EMBASSY NETWORK S.R.L. ocupă locul 11.462 din 15.356 firme active cu bilanț depus în CAEN 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este EMBASSY NETWORK S.R.L. față de firmele din același domeniu?

EMBASSY NETWORK S.R.L. este mai veche decât 32% dintre cele 25.819 firme active cu CAEN 7311.

Este EMBASSY NETWORK S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare EMBASSY NETWORK S.R.L. (CUI 47668287) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este EMBASSY NETWORK S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, EMBASSY NETWORK S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în EMBASSY NETWORK S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru EMBASSY NETWORK S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este EMBASSY NETWORK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, EMBASSY NETWORK S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a EMBASSY NETWORK S.R.L.?

În anul 2024, EMBASSY NETWORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.431 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu EMBASSY NETWORK S.R.L.?

Firmoscop analizează EMBASSY NETWORK S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Dâmboviţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Marketing & Publicitate în Dâmbovița →

Mergi mai departe

Firme din Dâmbovița

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.