Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CROMATIC CUBE S.R.L.

CROMATIC CUBE S.R.L.

Înființată în 2023 · 3 ani vechime · Orş. Voluntari
CUI 47970438 · J23/1538/2024
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CROMATIC CUBE S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO47970438
Nr. Reg. Comerțului J23/1538/2024
Sediu social Bld. Pipera nr. 1D-6, bl. 2, et. 1, ap. 7, CAMERA 1, Orş. Voluntari, jud. ILFOV, 77190

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

STOIAN MIHAI · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 27.02.2024
CAEN9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CROMATIC CUBE S.R.L. după CUI 47970438 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2025
32.975 lei
-91.0% vs 2024
Profit net 2025
-53.177 lei
-177.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-161.3%
Mărime față de sector1 angajat · peste 34% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 215.381 lei215K lei20232024: 352.926 lei353K lei20242025: 32.975 lei33K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 32.975 lei -53.177 lei 1
2024 352.926 lei 68.458 lei 1
2023 215.381 lei 43.005 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2023–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 3 zile−9 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 69 zile+68 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -161,26%−180,66 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0,97%−8,63 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 103,54×+93,12 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,01×−0,09 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -167,24%−228,44 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -165,67%−221,9 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 99,06%+7,17 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 32.975 lei−319.951 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,03×−1,87 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -45,78%−70,19 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.429 din 6.571 firme active cu bilanț depus (CAEN 9602)
Vechime relativămai veche decât 15% dintre cele 26.118 firme active din sector
SectorCAEN 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume39
Dintre care radiate (închise)21

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Orş. Voluntari
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 27.02.2024
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/6856/2023 → J23/1538/2024
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 27.02.2024 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Voluntari → Bucureşti Sectorul 1
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/1538/2024 → J40/6856/2023
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Oraş Voluntari
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 27.02.2024
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/6856/2023 → J23/1538/2024

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CROMATIC CUBE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CROMATIC CUBE S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CROMATIC CUBE S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CROMATIC CUBE S.R.L., cu sediul în Orş. Voluntari, are codul unic de înregistrare (CUI) 47970438, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/1538/2024. Firma a fost înființată la data de 7 aprilie 2023 și are ca obiect principal de activitate Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

La ultima verificare, CROMATIC CUBE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.975 lei și un rezultat net de -53.177 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CROMATIC CUBE S.R.L.?

CROMATIC CUBE S.R.L. (CUI 47970438) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CROMATIC CUBE S.R.L. în sectorul său?

CROMATIC CUBE S.R.L. ocupă locul 3.429 din 6.571 firme active cu bilanț depus în CAEN 9602 (Coafură și alte activități de înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CROMATIC CUBE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CROMATIC CUBE S.R.L. este mai veche decât 15% dintre cele 26.118 firme active cu CAEN 9602.

Este CROMATIC CUBE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare CROMATIC CUBE S.R.L. (CUI 47970438) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CROMATIC CUBE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CROMATIC CUBE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CROMATIC CUBE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CROMATIC CUBE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CROMATIC CUBE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CROMATIC CUBE S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CROMATIC CUBE S.R.L.?

În anul 2025, CROMATIC CUBE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 32.975 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CROMATIC CUBE S.R.L.?

Firmoscop analizează CROMATIC CUBE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.