Sari la conținut
FirmoscopFirmeTeleorman › KENNY NEW S.R.L.

KENNY NEW S.R.L.

Înființată în 2023 · 3 ani vechime · Sat Cernetu Com. Mârzăneşti
CUI 48564276 · J2023000531347
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire KENNY NEW S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO48564276
Nr. Reg. Comerțului J2023000531347
Sediu social Str. Garoafelor nr. 222, Sat Cernetu Com. Mârzăneşti, jud. TELEORMAN, 147201
Telefon 0769761378

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

PASCU ANCA - NICOLETA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 31.07.2023
CAEN4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută KENNY NEW S.R.L. după CUI 48564276 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 84/100
Cifră de afaceri 2025
1.242.302 lei
-50.0% vs 2024
Profit net 2025
219.806 lei
-9.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă17.7%
Față de sectorpeste 90% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 27.681 de firme din Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,2%.

Mărime față de sector5 angajați · peste 84% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 25.689 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital3.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 449.293 lei449K lei20232024: 2.470.292 lei2,5 mil. lei20242025: 1.242.302 lei1,2 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.242.302 lei 219.806 lei 5
2024 2.470.292 lei 243.148 lei 5
2023 449.293 lei 33.065 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2023–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 285 zile+205 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 39 zile+38 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 17,69%+7,85 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 74,43%+8,52 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,34×−0,18 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 3,02×+1,06 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 68,45%−19,58 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 16,87%−12,79 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 24,64%−9,06 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 248.460 lei−245.598 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,95×−2,06 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 1,08×−26,24 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 337 zile+324 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 26,81%+13,49 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,3%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 500 din 4.860 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 2,7% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 343 din 1.236 firme active cu bilanț depus (CAEN 4722)
Vechime relativămai veche decât 14% dintre cele 2.169 firme active din sector
SectorCAEN 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru KENNY NEW S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți KENNY NEW S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru KENNY NEW S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

KENNY NEW S.R.L., cu sediul în Sat Cernetu Com. Mârzăneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 48564276, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2023000531347. Firma a fost înființată la data de 31 iulie 2023 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722).

La ultima verificare, KENNY NEW S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.242.302 lei și un rezultat net de 219.806 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are KENNY NEW S.R.L.?

KENNY NEW S.R.L. (CUI 48564276) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă KENNY NEW S.R.L. în sectorul său?

KENNY NEW S.R.L. ocupă locul 343 din 1.236 firme active cu bilanț depus în CAEN 4722 (Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne), după cifra de afaceri.

Cât de veche este KENNY NEW S.R.L. față de firmele din același domeniu?

KENNY NEW S.R.L. este mai veche decât 14% dintre cele 2.169 firme active cu CAEN 4722.

Este KENNY NEW S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare KENNY NEW S.R.L. (CUI 48564276) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este KENNY NEW S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, KENNY NEW S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în KENNY NEW S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru KENNY NEW S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este KENNY NEW S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, KENNY NEW S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a KENNY NEW S.R.L.?

În anul 2025, KENNY NEW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.242.302 lei și un număr mediu de 5 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu KENNY NEW S.R.L.?

Firmoscop analizează KENNY NEW S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Teleorman

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Comerț cu amănuntul în Teleorman →

Mergi mai departe

Firme din Teleorman

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.