Sari la conținut
FirmoscopFirmeMureș › RADAN PERFORMANCE S.R.L.

RADAN PERFORMANCE S.R.L.

Înființată în 2023 · 3 ani vechime · Mun. Târgu Mureş
CUI 48619312 · J26/1190/2023
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire RADAN PERFORMANCE S.R.L.
CUI 48619312
Nr. Reg. Comerțului J26/1190/2023
Sediu social Str. Rodnei nr. 9, Mun. Târgu Mureş
Telefon 0744266281

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CURTIFAN DAN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 10.08.2023
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută RADAN PERFORMANCE S.R.L. după CUI 48619312 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
375.072 lei
+170.0% vs 2024
Profit net 2025
291.896 lei
+263.9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă77.8%
Față de sectorpeste 98% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 1.253 de firme din Activități ale centrelor de fitness care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,2%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 36% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.342 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 153.270 lei153K lei20232024: 138.660 lei139K lei20242025: 375.072 lei375K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 375.072 lei 291.896 lei 1
2024 138.660 lei 80.215 lei 1
2023 153.270 lei 136.641 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2023–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 109 zile+9 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 296 zile+276 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 77,82%+19,97 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 27,79%+0,79 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,6×−0,1 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,38× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,92%+21,98 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 72,19%+15,14 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 72,25%−0,96 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 375.072 lei+236.412 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,93×−0,06 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 397,03%+254,71 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 330 din 2.280 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 35% dintre cele 5.746 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru RADAN PERFORMANCE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți RADAN PERFORMANCE S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru RADAN PERFORMANCE S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

RADAN PERFORMANCE S.R.L., cu sediul în Mun. Târgu Mureş, are codul unic de înregistrare (CUI) 48619312, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J26/1190/2023. Firma a fost înființată la data de 10 august 2023 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, RADAN PERFORMANCE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 375.072 lei și un rezultat net de 291.896 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are RADAN PERFORMANCE S.R.L.?

RADAN PERFORMANCE S.R.L. (CUI 48619312) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă RADAN PERFORMANCE S.R.L. în sectorul său?

RADAN PERFORMANCE S.R.L. ocupă locul 330 din 2.280 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este RADAN PERFORMANCE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

RADAN PERFORMANCE S.R.L. este mai veche decât 35% dintre cele 5.746 firme active cu CAEN 9313.

Este RADAN PERFORMANCE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare RADAN PERFORMANCE S.R.L. (CUI 48619312) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este RADAN PERFORMANCE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, RADAN PERFORMANCE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în RADAN PERFORMANCE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru RADAN PERFORMANCE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este RADAN PERFORMANCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, RADAN PERFORMANCE S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a RADAN PERFORMANCE S.R.L.?

În anul 2025, RADAN PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 375.072 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu RADAN PERFORMANCE S.R.L.?

Firmoscop analizează RADAN PERFORMANCE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Mureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Mureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.