Sari la conținut
FirmoscopFirmeDâmbovița › LUER SERV S.R.L.

LUER SERV S.R.L.

Înființată în 2023 · 2 ani vechime · Mun. Târgovişte
CUI 48967074 · J15/1371/2023
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LUER SERV S.R.L.
CUI 48967074
Nr. Reg. Comerțului J15/1371/2023
Sediu social Str. Cpt. Stănică Ilie nr. 6, bl. 49, sc. B, ap. 23, Mun. Târgovişte, jud. DÂMBOVIŢA, 130160
Telefon 0729056115

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

TUDOR MARIANA-LUMINIȚA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 18.10.2023
CAEN8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LUER SERV S.R.L. după CUI 48967074 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
53.608 lei
+6.0% vs 2024
Profit net 2025
16.737 lei
-24.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă31.2%
Față de sectorpeste 72% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 2.428 de firme din CAEN 8690 care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 13,8%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 33% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.580 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 9.800 lei9.800 lei20232024: 50.773 lei51K lei20242025: 53.608 lei54K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 53.608 lei 16.737 lei 1
2024 50.773 lei 22.047 lei
2023 9.800 lei 7.456 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2023–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 21 zile+2 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 10 zile−54 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 31,22%−12,2 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 9,24%−1,34 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 10,82×+1,37 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,1× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 55,44%−43,48 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 50,32%−38,14 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 90,76%+1,34 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 53.608 lei cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,61×−0,43 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 79,63%−52,47 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.349 din 2.505 firme active cu bilanț depus (CAEN 8690)
Vechime relativămai veche decât 8% dintre cele 5.240 firme active din sector
SectorCAEN 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LUER SERV S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LUER SERV S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LUER SERV S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LUER SERV S.R.L., cu sediul în Mun. Târgovişte, are codul unic de înregistrare (CUI) 48967074, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J15/1371/2023. Firma a fost înființată la data de 18 octombrie 2023 și are ca obiect principal de activitate Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).

La ultima verificare, LUER SERV S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 53.608 lei și un rezultat net de 16.737 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LUER SERV S.R.L.?

LUER SERV S.R.L. (CUI 48967074) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LUER SERV S.R.L. în sectorul său?

LUER SERV S.R.L. ocupă locul 1.349 din 2.505 firme active cu bilanț depus în CAEN 8690 (Alte activități referitoare la sănătatea umană), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LUER SERV S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LUER SERV S.R.L. este mai veche decât 8% dintre cele 5.240 firme active cu CAEN 8690.

Este LUER SERV S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LUER SERV S.R.L. (CUI 48967074) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LUER SERV S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LUER SERV S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LUER SERV S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LUER SERV S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LUER SERV S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, LUER SERV S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LUER SERV S.R.L.?

În anul 2025, LUER SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 53.608 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LUER SERV S.R.L.?

Firmoscop analizează LUER SERV S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Dâmboviţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Sănătate în Dâmbovița →

Mergi mai departe

Firme din Dâmbovița

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.