Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.

DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2024 · 2 ani vechime · Sector 3 Mun. Bucureşti
CUI 49820054 · J2024006260400
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO49820054
Nr. Reg. Comerțului J2024006260400
Sediu social Str. Cpt. Nicolae Licăreţ nr. 6, bl. PM43, sc. B, et. 1, ap. 60, Sector 3 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 31642
Telefon 0752078774

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

PETCU LUCIANA-ANDREEA · administrator

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 23.07.2026
CAEN4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. după CUI 49820054 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
113.457 lei
+48.0% vs 2024
Profit net 2025
28.691 lei
-58.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă25.3%
Față de sectorpeste 66% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 28.633 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,9%.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2024: 76.790 lei77K lei20242025: 113.457 lei113K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 113.457 lei 28.691 lei
2024 76.790 lei 68.605 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2024–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 48 zile+46 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 320 zile+74 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 25,29%−64,05 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 13,16%+12,53 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 7,6×−151,94 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,15×+0,14 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 29,43%−70,28 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 25,56%−73,52 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 86,84%−12,53 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,01×−0,1 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 41,39%−891,84 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 14.641 din 19.785 firme active cu bilanț depus (CAEN 4100)
Vechime relativămai veche decât 39% dintre cele 32.001 firme active din sector
SectorCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 2 → Sector 3 Mun. Bucureşti
  • 25 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 25.03.2024 → TRANSFER(SOSIRE) din data 23.07.2026

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L., cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 49820054, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2024006260400. Firma a fost înființată la data de 25 martie 2024 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

La ultima verificare, DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 113.457 lei și un rezultat net de 28.691 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 49820054) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. în sectorul său?

DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. ocupă locul 14.641 din 19.785 firme active cu bilanț depus în CAEN 4100 (Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. este mai veche decât 39% dintre cele 32.001 firme active cu CAEN 4100.

Este DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 49820054) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 113.457 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop analizează DEEA-NICKY TEAM CONSTRUCT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.