Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Arad › HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ

HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Înființată în 2024 · 2 ani vechime · Municipiul Arad
CUI 50236904 · C2/5/2024
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 17 octombrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Dosarele din instanță, plafonul de credit și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Plus monitorizare: te anunțăm dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50236904
Nr. Reg. Comerțului C2/5/2024
Sediu social REVOLUŢIEI nr. 76, et. S, ap. 1A, Municipiul Arad
Telefon +36204328083

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026.

Reprezentanți

HUNYADVARI MARK · administratorTOTH BALAZS · administratorPAL-ANTAL ILDIKO · reprezentant al persoanei juridiceCSERI TIBOR · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN9499 · Activități ale altor organizații n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat strain

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 17 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 17 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI 50236904 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri
sub 395.000 lei
plafonul de scutire de TVA
Profit net
—
fără bilanțuri publice

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Firma nu are bilanțuri publice suficiente pentru un scor.

Firma nu are bilanțuri publice, deci indicatorii nu se pot calcula.

Evoluție financiară

Ordin de mărime
Cifră de afaceri sub 395.000 lei pe an

Nu avem bilanț public depus pentru această firmă. Nu e înregistrată în scopuri de TVA, iar plafonul de scutire e 395.000 lei pe an (art. 310 Cod fiscal): peste el, înregistrarea devine obligatorie.

Orientativ. În plafon nu intră operațiunile scutite fără drept de deducere (medical, învățământ), iar o entitate care tocmai a depășit plafonul poate să nu fie încă înregistrată.

ANAF — registrul persoanelor impozabile înregistrate în scopuri de TVA
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
Nu avem bilanțuri publice pentru această firmă.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 99% dintre cele 824 de firme active din sector
SectorCAEN 9499 · Activități ale altor organizații n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume85
Dintre care radiate (închise)76

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ, cu sediul în Municipiul Arad, are codul unic de înregistrare (CUI) 50236904, și numărul de ordine în Registrul Comerțului C2/5/2024. Firma a fost înființată la data de 14 iunie 2024 și are ca obiect principal de activitate Activități ale altor organizații n.c.a. (CAEN 9499).

La ultima verificare, HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50236904) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 17 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Cât de veche este HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ față de firmele din același domeniu?

HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ este mai veche decât 99% dintre cele 824 de firme active cu CAEN 9499.

Este HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ o firmă activă?

Da, la ultima verificare HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50236904) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ în insolvență?

Nu — la ultima verificare, HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ plătitoare de TVA?

Nu, HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Firmoscop analizează HUZEUSZ S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Arad

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Arad

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.