Sari la conținut
FirmoscopFirmeMureș › DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.

DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.

Înființată în 2025 · 0 ani vechime · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
CUI 52603756 · J2025074530002
Fără probleme găsite Re-verificat · 23 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.
CUI 52603756
Nr. Reg. Comerțului J2025074530002
Sediu social Str. Vale nr. 68K, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
Telefon 0736540279

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 23 august 2026.

Reprezentanți

POGĂCEAN ALEXANDRA-DIANA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 30.09.2025
CAEN4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 23 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 23 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 23 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 23 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 23 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 23 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. după CUI 52603756 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 90/100
Cifră de afaceri 2025
18.142 lei
ultimul bilanț
Profit net 2025
2.714 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă15.0%
Datorii / capital3.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 18.142 lei 2.714 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · exercițiul 2025. Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 219 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 70 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 14,96% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 78,87% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,27× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 3,73× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 93,14% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 19,68% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 21,13% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,32× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 11,69× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 31 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 21,51% profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 8.851 din 10.430 firme active cu bilanț depus (CAEN 4712)
Vechime relativămai veche decât 20% dintre cele 19.436 firme active din sector
SectorCAEN 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L., cu sediul în Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş, are codul unic de înregistrare (CUI) 52603756, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2025074530002. Firma a fost înființată la data de 30 septembrie 2025 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

La ultima verificare, DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18.142 lei și un rezultat net de 2.714 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 23 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.?

DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. (CUI 52603756) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 23 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. în sectorul său?

DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. ocupă locul 8.851 din 10.430 firme active cu bilanț depus în CAEN 4712 (Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. față de firmele din același domeniu?

DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. este mai veche decât 20% dintre cele 19.436 firme active cu CAEN 4712.

Este DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. (CUI 52603756) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.?

În anul 2025, DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.142 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L.?

Firmoscop analizează DYNAMIC ADP TRENDZ S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Mureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Comerț cu amănuntul în Mureș →

Mergi mai departe

Firme din Mureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 23 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.