Sari la conținut
FirmoscopFirmeHarghita › STYLE SRL

STYLE SRL

Înființată în 1992 · 33 ani vechime · Mun. Odorheiu Secuiesc
CUI 526073 · J1992000252194
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire STYLE SRL
Cod fiscal (CIF) RO526073
Nr. Reg. Comerțului J1992000252194
Sediu social Str. Kossuth Lajos nr. 53, Mun. Odorheiu Secuiesc, jud. HARGHITA, 535600
Telefon 0744629264

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

SIMMA ZOLTÁN-PÉTER · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 04.12.1992
CAEN3312 · Repararea și întreținerea mașinilor
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută STYLE SRL după CUI 526073 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
2.002.660 lei
-3.0% vs 2024
Profit net 2025
464 lei
-98.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.0%
Datorii / capital2.3×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 1.982.395 lei20142015: 2.573.997 lei20152016: 2.403.098 lei20162017: 3.427.450 lei20172018: 2.181.356 lei20182019: 2.283.613 lei20192020: 2.231.456 lei20202021: 1.878.610 lei20212022: 2.306.287 lei20222023: 2.145.689 lei20232024: 2.065.721 lei20242025: 2.002.660 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 2.002.660 lei 464 lei 11
2024 2.065.721 lei 31.834 lei 15
2023 2.145.689 lei 53.545 lei 15
2022 2.306.287 lei 243.460 lei 16
2021 1.878.610 lei 139.869 lei 16
2020 2.231.456 lei 171.327 lei 20
2019 2.283.613 lei 331.910 lei 20
2018 2.181.356 lei 351.121 lei 21
2017 3.427.450 lei 617.105 lei 25
2016 2.403.098 lei 444.965 lei 27
2015 2.573.997 lei 450.892 lei 27
2014 1.982.395 lei 179.561 lei 29
2013 1.970.699 lei 256.562 lei 25
2012 2.186.625 lei 254.437 lei 20
2011 1.684.871 lei 114.826 lei 18
2010 1.256.072 lei 51.601 lei 19
2009 1.111.477 lei 19.579 lei 20
2008 849.016 lei 12.560 lei 12

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 156 zile−10 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 18 zile−19 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,02%−1,52 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 70,48%−1,82 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,42× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,33×−0,23 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 0,13%−8,55 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,04%−2,41 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 30,28%+2,02 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 182.060 lei+44.345 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,65×+0,06 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 6,21×−0,35 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 59 zile+3 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 0,04%−1,78 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 162 din 1.634 firme active cu bilanț depus (CAEN 3312)
Vechime relativămai veche decât 99% dintre cele 2.712 firme active din sector
SectorCAEN 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)85
Valoare totală (2024–2026)125.777 lei

Cumpărători: Scoala cu cls. I-VIII "Jósika Miklós" Atid, Scoala Generala Nr.1 "Petofi Sandor" Dealu, Scoala Generala Benedek Elek Avramesti

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru STYLE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți STYLE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru STYLE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

STYLE SRL, cu sediul în Mun. Odorheiu Secuiesc, are codul unic de înregistrare (CUI) 526073, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J1992000252194. Firma a fost înființată la data de 4 decembrie 1992 și are ca obiect principal de activitate Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).

La ultima verificare, STYLE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.002.660 lei și un rezultat net de 464 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are STYLE SRL?

STYLE SRL (CUI 526073) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă STYLE SRL în sectorul său?

STYLE SRL ocupă locul 162 din 1.634 firme active cu bilanț depus în CAEN 3312 (Repararea și întreținerea mașinilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este STYLE SRL față de firmele din același domeniu?

STYLE SRL este mai veche decât 99% dintre cele 2.712 firme active cu CAEN 3312.

Este STYLE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare STYLE SRL (CUI 526073) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este STYLE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, STYLE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în STYLE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru STYLE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este STYLE SRL plătitoare de TVA?

Da, STYLE SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a STYLE SRL?

În anul 2025, STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.002.660 lei și un număr mediu de 11 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu STYLE SRL?

Firmoscop analizează STYLE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Harghita

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Harghita

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.