MMC PRO-SERV S.R.L.
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 23 august 2026.
Reprezentanți
MOȚOC CLAUDIA-MARIA · administratorIdentitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 23 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 23 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 23 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 23 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 23 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 23 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută MMC PRO-SERV S.R.L. după CUI 52625010 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 807 de firme din Alte activități de protecție n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 14,4%.
Mediana sectorului: 1 angajat, din 832 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.
Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 100.297 lei | 31.606 lei | 1 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · exercițiul 2025. Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 592 din 787 firme active cu bilanț depus (CAEN 8009) |
| Vechime relativă | mai veche decât 8% dintre cele 1.036 firme active din sector |
| Sector | CAEN 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. → |
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru MMC PRO-SERV S.R.L.
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți MMC PRO-SERV S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
MMC PRO-SERV S.R.L., cu sediul în Sat Bârsău Com. Hărău, are codul unic de înregistrare (CUI) 52625010, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2025075574001. Firma a fost înființată la data de 3 octombrie 2025 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).
La ultima verificare, MMC PRO-SERV S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 100.297 lei și un rezultat net de 31.606 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 23 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are MMC PRO-SERV S.R.L.?
MMC PRO-SERV S.R.L. (CUI 52625010) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 23 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Ce loc ocupă MMC PRO-SERV S.R.L. în sectorul său?
MMC PRO-SERV S.R.L. ocupă locul 592 din 787 firme active cu bilanț depus în CAEN 8009 (Alte activități de protecție n.c.a.), după cifra de afaceri.
Cât de veche este MMC PRO-SERV S.R.L. față de firmele din același domeniu?
MMC PRO-SERV S.R.L. este mai veche decât 8% dintre cele 1.036 firme active cu CAEN 8009.
Este MMC PRO-SERV S.R.L. o firmă activă?
Da, la ultima verificare MMC PRO-SERV S.R.L. (CUI 52625010) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este MMC PRO-SERV S.R.L. în insolvență?
Nu — la ultima verificare, MMC PRO-SERV S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în MMC PRO-SERV S.R.L.?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MMC PRO-SERV S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este MMC PRO-SERV S.R.L. plătitoare de TVA?
Da, MMC PRO-SERV S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a MMC PRO-SERV S.R.L.?
În anul 2025, MMC PRO-SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 100.297 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MMC PRO-SERV S.R.L.?
Firmoscop analizează MMC PRO-SERV S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Hunedoara
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- LOCKOUT SYSTEMS S.R.L. · Sat Peşteniţa Com. Densuş · CA 3.778.890 lei
- VIDEOCONTROL S.R.L. · Sat Densuş Com. Densuş · CA 390.427 lei
- FLOMAR REV SRL · Mun. Deva · CA 271.440 lei
- ORDERGUARD TECHNOLOGIES S.R.L. · Mun. Deva · CA 186.394 lei
- NEXT SECURITY S.R.L. · Mun. Hunedoara · CA 184.275 lei
- CYBER KNOWLEDGE S.R.L. · Mun. Deva · CA 149.662 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 23 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.