Sari la conținut
FirmoscopFirmeMaramureș › CMM STUDIO S.R.L.

CMM STUDIO S.R.L.

Înființată în 2026 · 0 ani vechime · Mun. Baia Mare
CUI 54812481 · J2026036047004
Fără probleme găsite Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CMM STUDIO S.R.L.
CUI 54812481
Nr. Reg. Comerțului J2026036047004
Sediu social Str. Victoriei nr. 136, sc. D, et. P, ap. 32, Mun. Baia Mare, jud. MARAMUREŞ, 430061
Telefon +40742847084

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

CUCUIET MIHAI-MARIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 02.06.2026
CAEN4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CMM STUDIO S.R.L. după CUI 54812481 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri
sub 395.000 lei
plafonul de scutire de TVA
Profit net
fără bilanțuri publice

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Firma nu are bilanțuri publice suficiente pentru un scor.

Firma nu are bilanțuri publice, deci indicatorii nu se pot calcula.

Evoluție financiară

Ordin de mărime
Cifră de afaceri sub 395.000 lei pe an

Nu avem bilanț public depus pentru această firmă. Nu e înregistrată în scopuri de TVA, iar plafonul de scutire e 395.000 lei pe an (art. 310 Cod fiscal): peste el, înregistrarea devine obligatorie.

Orientativ. În plafon nu intră operațiunile scutite fără drept de deducere (medical, învățământ), iar o entitate care tocmai a depășit plafonul poate să nu fie încă înregistrată.

ANAF — registrul persoanelor impozabile înregistrate în scopuri de TVA
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
Nu avem bilanțuri publice pentru această firmă.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 7% dintre cele 47.566 firme active din sector
SectorCAEN 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CMM STUDIO S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CMM STUDIO S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CMM STUDIO S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CMM STUDIO S.R.L., cu sediul în Mun. Baia Mare, are codul unic de înregistrare (CUI) 54812481, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2026036047004. Firma a fost înființată la data de 2 iunie 2026 și are ca obiect principal de activitate Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

La ultima verificare, CMM STUDIO S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CMM STUDIO S.R.L.?

CMM STUDIO S.R.L. (CUI 54812481) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 24 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Cât de veche este CMM STUDIO S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CMM STUDIO S.R.L. este mai veche decât 7% dintre cele 47.566 firme active cu CAEN 4933.

Este CMM STUDIO S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare CMM STUDIO S.R.L. (CUI 54812481) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CMM STUDIO S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CMM STUDIO S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CMM STUDIO S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CMM STUDIO S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CMM STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CMM STUDIO S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CMM STUDIO S.R.L.?

Firmoscop analizează CMM STUDIO S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Maramureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Transport & Logistică în Maramureș →

Mergi mai departe

Firme din Maramureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.