NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Dosarele din instanță, plafonul de credit și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Plus monitorizare: te anunțăm dacă verdictul se schimbă.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: ANAF, verificat pe 24 octombrie 2026.
Reprezentanți
Fără reprezentanți în datele publice curente.
Identitate
ANAF, verificat pe 24 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 24 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 24 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 24 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 30 septembrie 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 24 octombrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR după CUI 55310106 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Firma nu are bilanțuri publice suficiente pentru un scor.
Firma nu are bilanțuri publice, deci indicatorii nu se pot calcula.
Evoluție financiară
Nu avem bilanț public depus pentru această firmă. Nu e înregistrată în scopuri de TVA, iar plafonul de scutire e 395.000 lei pe an (art. 310 Cod fiscal): peste el, înregistrarea devine obligatorie.
Orientativ. În plafon nu intră operațiunile scutite fără drept de deducere (medical, învățământ), iar o entitate care tocmai a depășit plafonul poate să nu fie încă înregistrată.
ANAF — registrul persoanelor impozabile înregistrate în scopuri de TVA| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| Nu avem bilanțuri publice pentru această firmă. | |||
Poziția în sector
| Vechime relativă | mai veche decât 0% dintre cele 535 de firme active din sector |
| Sector | CAEN 3600 · Captarea, tratarea și distribuția apei → |
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Verifică altă firmă
Despre firmă
NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR, cu sediul în Loc. Ştefăneşti Orş. Ştefăneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 55310106. Firma a fost înființată la data de 24 iulie 2026 și are ca obiect principal de activitate Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN 3600).
La ultima verificare, NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.
ANAF, verificat pe 24 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR?
NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR (CUI 55310106) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 24 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Cât de veche este NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR față de firmele din același domeniu?
NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR este mai veche decât 0% dintre cele 535 de firme active cu CAEN 3600.
Este NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR o firmă activă?
Da, la ultima verificare NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR (CUI 55310106) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR în insolvență?
Nu — la ultima verificare, NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR plătitoare de TVA?
Nu, NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR?
Firmoscop analizează NOVA APASERV SA - SEDIU SECUNDAR - SEDIU SECUNDAR pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Botoşani
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- NOVA APASERV SA · Municipiul Botoşani · CA 110.550.236 lei
- GOSPODARII CORLĂTENI SRL · Sat Corlăteni, Comuna Corlăteni · CA 236.599 lei
- NOVA APASERV SA BOTOŞANI SUCURSALA DOROHOI - DARABANI · Municipiul Dorohoi
- NOVA APASERV SA BOTOŞANI SUCURSALA ŞTEFĂNEŞTI-SĂVENI · Loc. Ştefăneşti, Oraş Ştefăneşti
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: ANAF, verificat pe 24 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.