Sari la conținut
FirmoscopFirmeMaramureș › TULBURE COM SRL

TULBURE COM SRL

Înființată în 1997 · 29 ani vechime · Orş. Seini
CUI 9111371 · J24/21/1997
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TULBURE COM SRL
Cod fiscal (CIF) RO9111371
Nr. Reg. Comerțului J24/21/1997
Sediu social Str. Aurel Vlaicu nr. 3, Orş. Seini, jud. MARAMUREŞ, 435400
Telefon 0262490111

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

TULBURE PETRU-SORIN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 29.01.1997
CAEN5610 · Restaurante
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TULBURE COM SRL după CUI 9111371 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
1.418.195 lei
+8.0% vs 2024
Profit net 2025
44.794 lei
+311.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.2%
Față de sectorpeste 53% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 11.214 de firme din Restaurante care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,3%.

Mărime față de sector11 angajați · peste 80% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 12.068 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 667.367 lei20142015: 483.876 lei20152016: 473.341 lei20162017: 569.604 lei20172018: 662.856 lei20182019: 731.945 lei20192020: 478.967 lei20202021: 845.774 lei20212022: 1.203.574 lei20222023: 1.280.523 lei20232024: 1.310.879 lei20242025: 1.418.195 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.418.195 lei 44.794 lei 11
2024 1.310.879 lei -21.222 lei 12
2023 1.280.523 lei 53.726 lei 12
2022 1.203.574 lei 103.316 lei 11
2021 845.774 lei 107.315 lei 12
2020 478.967 lei -8.565 lei 10
2019 731.945 lei 14.827 lei 10
2018 662.856 lei 10.045 lei 12
2017 569.604 lei -22.891 lei 11
2016 473.341 lei -89.051 lei 12
2015 483.876 lei 5.327 lei 12
2014 667.367 lei 36.210 lei 12
2013 351.631 lei 915 lei 12
2012 397.761 lei -42.576 lei 11
2011 300.221 lei -74.918 lei 12
2010 487.870 lei 2.445 lei 15
2009 386.001 lei -69.355 lei 14
2008 439.522 lei -26.505 lei 15

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 97 zile−16 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 40 zile+34 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,16%+4,78 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 41,61%−3,77 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,4×+0,2 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,74×−0,12 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 8,7%+13,22 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 4,92%+7,29 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 56,59%+4,08 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 128.927 lei+19.687 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,56×+0,1 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 36,46×+27,19 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 10 zile−29 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 3,67%+5,25 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 833 din 9.541 firme active cu bilanț depus (CAEN 5610)
Vechime relativămai veche decât 96% dintre cele 21.063 firme active din sector
SectorCAEN 5610 · Restaurante →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)1
Valoare totală (2026)153.136 lei

Cumpărători: Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Maramures

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2026.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TULBURE COM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TULBURE COM SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru TULBURE COM SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TULBURE COM SRL, cu sediul în Orş. Seini, are codul unic de înregistrare (CUI) 9111371, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J24/21/1997. Firma a fost înființată la data de 29 ianuarie 1997 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5610).

La ultima verificare, TULBURE COM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.418.195 lei și un rezultat net de 44.794 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TULBURE COM SRL?

TULBURE COM SRL (CUI 9111371) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă TULBURE COM SRL în sectorul său?

TULBURE COM SRL ocupă locul 833 din 9.541 firme active cu bilanț depus în CAEN 5610 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TULBURE COM SRL față de firmele din același domeniu?

TULBURE COM SRL este mai veche decât 96% dintre cele 21.063 firme active cu CAEN 5610.

Este TULBURE COM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare TULBURE COM SRL (CUI 9111371) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TULBURE COM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TULBURE COM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TULBURE COM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TULBURE COM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TULBURE COM SRL plătitoare de TVA?

Da, TULBURE COM SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TULBURE COM SRL?

În anul 2025, TULBURE COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.418.195 lei și un număr mediu de 11 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TULBURE COM SRL?

Firmoscop analizează TULBURE COM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Maramureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Maramureș →

Mergi mai departe

Firme din Maramureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.