Sari la conținut
FirmoscopFirmeBrașov › C & C ASSOCIATION GROUP SRL

C & C ASSOCIATION GROUP SRL

Înființată în 2005 · 21 ani vechime · Mun. Braşov
CUI 17774170 · J08/1785/2005
Fără probleme găsite Re-verificat · 29 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire C & C ASSOCIATION GROUP SRL
Cod fiscal (CIF) RO17774170
Nr. Reg. Comerțului J08/1785/2005
Sediu social Bld. 15 Noiembrie nr. 31, ap. 5, Mun. Braşov, 500096
Telefon 0722209727

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

BETEG CRISTINA-LARISA · administratorBETEG CSABA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2011
CAEN4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută C & C ASSOCIATION GROUP SRL după CUI 17774170 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 85/100
Cifră de afaceri 2025
3.088.105 lei
+6.0% vs 2024
Profit net 2025
112.267 lei
+23.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.6%
Față de sectorpeste 43% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 215 de firme din Comerț cu ridicata specializat al altor alimente care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 26% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 213 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital4.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 1.492.313 lei20142015: 1.604.148 lei20152016: 1.548.224 lei20162017: 1.101.368 lei20172018: 1.176.761 lei20182019: 1.576.060 lei20192020: 1.652.767 lei20202021: 1.575.894 lei20212022: 3.337.567 lei20222023: 1.921.530 lei20232024: 2.915.615 lei20242025: 3.088.105 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 3.088.105 lei 112.267 lei 1
2024 2.915.615 lei 90.713 lei 1
2023 1.921.530 lei 83.783 lei 1
2022 3.337.567 lei 117.655 lei 1
2021 1.575.894 lei -26.720 lei 1
2020 1.652.767 lei 35.528 lei 1
2019 1.576.060 lei 38.446 lei 1
2018 1.176.761 lei 33.117 lei 1
2017 1.101.368 lei -46.959 lei 2
2016 1.548.224 lei 62.029 lei 2
2015 1.604.148 lei 12.065 lei 2
2014 1.492.313 lei 5.227 lei 2
2013 1.731.966 lei 32.565 lei 2
2012 1.914.723 lei 15.404 lei 2
2011 1.637.726 lei 54.094 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 15 ani (2011–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 67 zile+13 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 33 zile+4 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,64%+0,53 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 81,51%+0,83 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,23× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 4,44×+0,35 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 87,48%+2,19 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 16,06%−0,78 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 18,36%−1,39 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 3.088.105 lei+172.490 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 4,42×−0,99 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 343.122,78×+342.933,7 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 0 zile−2 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 4,49%+0,63 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 103 din 401 firme active cu bilanț depus (CAEN 4638)
Vechime relativămai veche decât 77% dintre cele 725 firme active din sector
SectorCAEN 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru C & C ASSOCIATION GROUP SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți C & C ASSOCIATION GROUP SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru C & C ASSOCIATION GROUP SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

C & C ASSOCIATION GROUP SRL, cu sediul în Mun. Braşov, are codul unic de înregistrare (CUI) 17774170, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J08/1785/2005. Firma a fost înființată la data de 13 iulie 2005 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN 4638).

La ultima verificare, C & C ASSOCIATION GROUP SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.088.105 lei și un rezultat net de 112.267 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are C & C ASSOCIATION GROUP SRL?

C & C ASSOCIATION GROUP SRL (CUI 17774170) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 29 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă C & C ASSOCIATION GROUP SRL în sectorul său?

C & C ASSOCIATION GROUP SRL ocupă locul 103 din 401 firme active cu bilanț depus în CAEN 4638 (Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște), după cifra de afaceri.

Cât de veche este C & C ASSOCIATION GROUP SRL față de firmele din același domeniu?

C & C ASSOCIATION GROUP SRL este mai veche decât 77% dintre cele 725 firme active cu CAEN 4638.

Este C & C ASSOCIATION GROUP SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare C & C ASSOCIATION GROUP SRL (CUI 17774170) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este C & C ASSOCIATION GROUP SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, C & C ASSOCIATION GROUP SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în C & C ASSOCIATION GROUP SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru C & C ASSOCIATION GROUP SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este C & C ASSOCIATION GROUP SRL plătitoare de TVA?

Da, C & C ASSOCIATION GROUP SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a C & C ASSOCIATION GROUP SRL?

În anul 2025, C & C ASSOCIATION GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.088.105 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu C & C ASSOCIATION GROUP SRL?

Firmoscop analizează C & C ASSOCIATION GROUP SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Braşov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Brașov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.