Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › STEFFANELY MUSIC SRL

STEFFANELY MUSIC SRL

Înființată în 2008 · 18 ani vechime · Sector 5 Mun. Bucureşti
CUI 24331206 · J40/13753/2008
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire STEFFANELY MUSIC SRL
CUI 24331206
Nr. Reg. Comerțului J40/13753/2008
Sediu social Str. Bârnova nr. 12, bl. M 163, sc. 1, et. 2, ap. 10, Sector 5 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 51165
Telefon 0740121154

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

NICULAE ŞTEFAN-GEORGE · administrator

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 04.06.2019
CAEN9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută STEFFANELY MUSIC SRL după CUI 24331206 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 78/100
Cifră de afaceri 2024
5.950 lei
-79.0% vs 2023
Profit net 2024
94 lei
-99.3% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă1.6%
Mărime față de sector0 angajați · peste 7% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.616 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Datorii / capital1.8×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 0 lei0 lei20122013: 0 lei0 lei20132019: 32.070 lei32K lei20192020: 0 lei0 lei20202022: 12.240 lei12K lei20222023: 27.800 lei28K lei20232024: 5.950 lei5.950 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 5.950 lei 94 lei 0
2023 27.800 lei 14.079 lei 0
2022 12.240 lei -5.103 lei 1
2020 0 lei 731 lei 1
2019 32.070 lei 16.522 lei 1
2013 0 lei 0 lei
2012 0 lei 0 lei
2008 -1.100 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2008–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 1.781 zile+1.385 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 236 zile+170 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 1,58%−49,06 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 71,33%+5,57 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,4×−0,12 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,84×−0,08 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 0,6%−89,1 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,23%−30,48 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 38,8%+4,56 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,15×−0,46 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 1,61%−104 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.541 din 1.848 firme active cu bilanț depus (CAEN 9001)
Vechime relativămai veche decât 91% dintre cele 5.928 firme active din sector
SectorCAEN 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru STEFFANELY MUSIC SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți STEFFANELY MUSIC SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru STEFFANELY MUSIC SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

STEFFANELY MUSIC SRL, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 24331206, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/13753/2008. Firma a fost înființată la data de 14 august 2008 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

La ultima verificare, STEFFANELY MUSIC SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 5.950 lei și un rezultat net de 94 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are STEFFANELY MUSIC SRL?

STEFFANELY MUSIC SRL (CUI 24331206) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă STEFFANELY MUSIC SRL în sectorul său?

STEFFANELY MUSIC SRL ocupă locul 1.541 din 1.848 firme active cu bilanț depus în CAEN 9001 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este STEFFANELY MUSIC SRL față de firmele din același domeniu?

STEFFANELY MUSIC SRL este mai veche decât 91% dintre cele 5.928 firme active cu CAEN 9001.

Este STEFFANELY MUSIC SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare STEFFANELY MUSIC SRL (CUI 24331206) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este STEFFANELY MUSIC SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, STEFFANELY MUSIC SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în STEFFANELY MUSIC SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru STEFFANELY MUSIC SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este STEFFANELY MUSIC SRL plătitoare de TVA?

Nu, STEFFANELY MUSIC SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a STEFFANELY MUSIC SRL?

În anul 2024, STEFFANELY MUSIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.950 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu STEFFANELY MUSIC SRL?

Firmoscop analizează STEFFANELY MUSIC SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.