Sari la conținut
FirmoscopFirmeTimiș › SHATENE LOOCK SRL

SHATENE LOOCK SRL

Înființată în 2009 · 17 ani vechime · Mun. Timişoara
CUI 25600051 · J2009001156356
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SHATENE LOOCK SRL
CUI 25600051
Nr. Reg. Comerțului J2009001156356
Sediu social Str. Stelelor nr. 3, sc. B, et. P, ap. 4, Mun. Timişoara, 300651
Telefon 0766452597

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

JIVCU ADELAIDA-SIMONA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 26.05.2009
CAEN9621 · Activități de coafură și frizerie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SHATENE LOOCK SRL după CUI 25600051 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 78/100
Cifră de afaceri 2025
173.818 lei
+12.0% vs 2024
Profit net 2025
87.023 lei
+1669.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă50.1%
Față de sectorpeste 95% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 7.522 de firme din Activități de coafură și frizerie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,8%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 68% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital169.8×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 69.695 lei20142015: 75.735 lei20152016: 49.557 lei20162017: 79.593 lei20172018: 165.429 lei20182019: 209.269 lei20192020: 117.209 lei20202021: 144.256 lei20212022: 134.016 lei20222023: 134.560 lei20232024: 154.510 lei20242025: 173.818 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 173.818 lei 87.023 lei 2
2024 154.510 lei 4.917 lei 3
2023 134.560 lei 39.527 lei 3
2022 134.016 lei 2.769 lei 3
2021 144.256 lei 168 lei 4
2020 117.209 lei -22.926 lei 4
2019 209.269 lei -20.779 lei 9
2018 165.429 lei -38.232 lei 7
2017 79.593 lei 4.471 lei 5
2016 49.557 lei 3.550 lei 3
2015 75.735 lei 1.820 lei 4
2014 69.695 lei 1.313 lei 3
2013 58.349 lei -3.148 lei 3
2012 61.087 lei 4.253 lei 5
2011 52.035 lei 3.265 lei 5
2010 44.993 lei -31.009 lei 6
2009 18.585 lei -36.487 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 17 ani (2009–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 247 zile−54 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 50,07%+46,89 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 99,77%−211,97 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală +0,68 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 169,82× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 12.557,43% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 73,78%+61,76 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 0,59%+211,69 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 86.909 lei+35.406 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,47×−2,31 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 50,97×+6,91 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 7 zile−1 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 50,68%+46,87 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.019 din 6.707 firme active cu bilanț depus (CAEN 9621)
Vechime relativămai veche decât 89% dintre cele 20.769 firme active din sector
SectorCAEN 9621 · Activități de coafură și frizerie →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SHATENE LOOCK SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SHATENE LOOCK SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru SHATENE LOOCK SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SHATENE LOOCK SRL, cu sediul în Mun. Timişoara, are codul unic de înregistrare (CUI) 25600051, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2009001156356. Firma a fost înființată la data de 26 mai 2009 și are ca obiect principal de activitate Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

La ultima verificare, SHATENE LOOCK SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 173.818 lei și un rezultat net de 87.023 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SHATENE LOOCK SRL?

SHATENE LOOCK SRL (CUI 25600051) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă SHATENE LOOCK SRL în sectorul său?

SHATENE LOOCK SRL ocupă locul 2.019 din 6.707 firme active cu bilanț depus în CAEN 9621 (Activități de coafură și frizerie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SHATENE LOOCK SRL față de firmele din același domeniu?

SHATENE LOOCK SRL este mai veche decât 89% dintre cele 20.769 firme active cu CAEN 9621.

Este SHATENE LOOCK SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare SHATENE LOOCK SRL (CUI 25600051) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este SHATENE LOOCK SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, SHATENE LOOCK SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în SHATENE LOOCK SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SHATENE LOOCK SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SHATENE LOOCK SRL plătitoare de TVA?

Nu, SHATENE LOOCK SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SHATENE LOOCK SRL?

În anul 2025, SHATENE LOOCK SRL a raportat o cifră de afaceri de 173.818 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SHATENE LOOCK SRL?

Firmoscop analizează SHATENE LOOCK SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Timiş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Timiș →

Mergi mai departe

Firme din Timiș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.