Sari la conținut
FirmoscopFirmeBacău › C&C FANTASY SRL

C&C FANTASY SRL

Înființată în 2010 · 16 ani vechime · Sat Prisaca Com. Bereşti-Tazlău
CUI 27162365 · J2010000568040
Verifică înainte Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire C&C FANTASY SRL
CUI 27162365
Nr. Reg. Comerțului J2010000568040
Sediu Sat Prisaca Com. Bereşti-Tazlău, Bacău
Telefon 0753145023

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

CLIPA CĂTĂLINA ELENA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 12.07.2010
CAEN9622 · Activități de tratament și înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută C&C FANTASY SRL după CUI 27162365 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 40/100
Cifră de afaceri 2024
6.230 lei
ultimul bilanț
Profit net 2024
1.983 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă31.8%
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2010: 5.913 lei5.913 lei20102011: 8.500 lei8.500 lei20112012: 0 lei0 lei20122013: 0 lei0 lei20132014: 0 lei0 lei20142017: 4.795 lei4.795 lei20172018: 990 lei990 lei20182019: 6.531 lei6.531 lei20192024: 6.230 lei6.230 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 6.230 lei 1.983 lei
2023 0 lei
2019 6.531 lei 2.085 lei
2018 990 lei 171 lei
2017 4.795 lei 756 lei
2016 0 lei
2015 0 lei
2014 0 lei 0 lei
2013 0 lei 0 lei
2012 0 lei 0 lei
2011 8.500 lei -287 lei
2010 5.913 lei -13.128 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2010–2024). Gratuit, fără cont.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.844 din 4.382 firme active cu bilanț depus (CAEN 9622)
Vechime relativămai veche decât 94% dintre cele 17.044 firme active din sector
SectorCAEN 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru C&C FANTASY SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți C&C FANTASY SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

C&C FANTASY SRL, cu sediul în Sat Prisaca Com. Bereşti-Tazlău, are codul unic de înregistrare (CUI) 27162365, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2010000568040. Firma a fost înființată la data de 12 iulie 2010 și are ca obiect principal de activitate Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

La ultima verificare, C&C FANTASY SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 6.230 lei și un rezultat net de 1.983 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are C&C FANTASY SRL?

C&C FANTASY SRL (CUI 27162365) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă C&C FANTASY SRL în sectorul său?

C&C FANTASY SRL ocupă locul 3.844 din 4.382 firme active cu bilanț depus în CAEN 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este C&C FANTASY SRL față de firmele din același domeniu?

C&C FANTASY SRL este mai veche decât 94% dintre cele 17.044 firme active cu CAEN 9622.

Este C&C FANTASY SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare C&C FANTASY SRL (CUI 27162365) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este C&C FANTASY SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, C&C FANTASY SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în C&C FANTASY SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru C&C FANTASY SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este C&C FANTASY SRL plătitoare de TVA?

Nu, C&C FANTASY SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a C&C FANTASY SRL?

În anul 2024, C&C FANTASY SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.230 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu C&C FANTASY SRL?

Firmoscop analizează C&C FANTASY SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bacău

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Bacău →

Mergi mai departe

Firme din Bacău

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.