Sari la conținut
FirmoscopFirmeDolj › PAZA C.L.B. SRL

PAZA C.L.B. SRL

Înființată în 2010 · 15 ani vechime · Mun. Băileşti
CUI 27751700 · J2010001373168
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PAZA C.L.B. SRL
Cod fiscal (CIF) RO27751700
Nr. Reg. Comerțului J2010001373168
Sediu social Str. Revoluţiei nr. 1-3, Mun. Băileşti, jud. DOLJ
Telefon 0351403189

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

DASCĂLU MARIANA-MĂDĂLINA · administrator provizoriu

Identitate

StareINREGISTRAT din data 26.11.2010
CAEN8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PAZA C.L.B. SRL după CUI 27751700 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 85/100
Cifră de afaceri 2025
2.015.047 lei
-7.0% vs 2024
Profit net 2025
-52.812 lei
-237.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-2.6%
Față de sectorpeste 16% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 1.150 de firme din Activități de investigații și servicii private de protecție care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 8,2%.

Mărime față de sector34 angajați · peste 65% din sector

Mediana sectorului: 16 angajați, din 1.195 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.8×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 639.492 lei20142015: 709.502 lei20152016: 918.081 lei20162017: 1.286.695 lei20172018: 1.171.366 lei20182019: 1.020.422 lei20192020: 944.912 lei20202021: 1.198.496 lei20212022: 1.472.036 lei20222023: 1.704.079 lei20232024: 2.167.407 lei20242025: 2.015.047 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 2.015.047 lei -52.812 lei 34
2024 2.167.407 lei 38.506 lei 35
2023 1.704.079 lei 34.271 lei 35
2022 1.472.036 lei 68.431 lei 34
2021 1.198.496 lei 85.695 lei 30
2020 944.912 lei 41.325 lei 27
2019 1.020.422 lei 74.750 lei 29
2018 1.171.366 lei 86.325 lei 36
2017 1.286.695 lei 69.368 lei 41
2016 918.081 lei 7.267 lei 40
2015 709.502 lei -35.609 lei 39
2014 639.492 lei -6.797 lei
2013 547.796 lei 16.499 lei 38
2012 407.779 lei 64.893 lei 26
2011 15.912 lei -23.661 lei 20

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 15 ani (2011–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 49 zile+5 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 66 zile+11 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -2,62%−4,4 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 45,25%+5,71 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,21×−0,32 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,83×+0,17 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -16,2%−25,87 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -8,84%−14,67 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 54,57%−5,73 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 59.266 lei−2.660 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,37×+0,09 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -2,55%−4,89 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

9,3%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 544 din 5.862 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,7% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 494 din 1.119 firme active cu bilanț depus (CAEN 8001)
Vechime relativămai veche decât 76% dintre cele 1.577 firme active din sector
SectorCAEN 8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PAZA C.L.B. SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PAZA C.L.B. SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru PAZA C.L.B. SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PAZA C.L.B. SRL, cu sediul în Mun. Băileşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 27751700, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2010001373168. Firma a fost înființată la data de 26 noiembrie 2010 și are ca obiect principal de activitate Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

La ultima verificare, PAZA C.L.B. SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.015.047 lei și un rezultat net de -52.812 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PAZA C.L.B. SRL?

PAZA C.L.B. SRL (CUI 27751700) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă PAZA C.L.B. SRL în sectorul său?

PAZA C.L.B. SRL ocupă locul 494 din 1.119 firme active cu bilanț depus în CAEN 8001 (Activități de investigații și servicii private de protecție), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PAZA C.L.B. SRL față de firmele din același domeniu?

PAZA C.L.B. SRL este mai veche decât 76% dintre cele 1.577 firme active cu CAEN 8001.

Este PAZA C.L.B. SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PAZA C.L.B. SRL (CUI 27751700) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PAZA C.L.B. SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PAZA C.L.B. SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în PAZA C.L.B. SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PAZA C.L.B. SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PAZA C.L.B. SRL plătitoare de TVA?

Da, PAZA C.L.B. SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PAZA C.L.B. SRL?

În anul 2025, PAZA C.L.B. SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.015.047 lei și un număr mediu de 34 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PAZA C.L.B. SRL?

Firmoscop analizează PAZA C.L.B. SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Dolj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Dolj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.